Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres tapasztalatok?

Tápszeres tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hipp 1. Légyszíves írjátok le ezzel a tápszerrel kapcsolatban a jó és rossz tapasztalataitokat!És még az is,hogy ez mennyire édeskés?
2011. jún. 3. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a Hipp Plus 1-et használjuk, probiotikus tápi, ami szerintem nagyon fontos. Előnye, hogy sok helyen kapható (DM, Rossmann, Spar), és megfizethető a probiotikus tápik között (én legolcsóbban a Rossmann-ban vettem 1500-ért). Nálunk bejött, kisfiam 1 hónapos kora óta kapja. Kicsit sűrűbb tápi, a legkisebb lyukú etetőcumin nem megy át. Ízre kevésbé édes (szerintem), kicsit olyan "tojásszagú", de kisfiam imádja. Székletproblémákat megoldja. Hátránya a fura adagolásban van, nem pl 30 ml vizenként megy, hanem 37,5 ml-enként. :S De azért a dobozon rajta van az adagolás leírása pontosan. :) Másik hátránya, hogy nehezen oldódik. Felforralt, majd 37 fokra lehűtött vízbe ha kevertem, csomós lett. :S Most már úgy készítem, hogy (este) felforralok vizet, mikor teljesen kihűlt egy erre a célra rendszeresített üvegbe töltöm, és ebből a vízből használok. Cumisüvegben összerázom a kimért porral, és mikróban pár másodperc alatt megmelegítem egy kicsit (hőmérsékletét magam ellenőrzöm). Tényleg csak pár másodperc kell hozzá, nehogy a jótékony bacik kipusztuljanak. :D Úgyhogy nekünk jó véleményünk van róla. :)
2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxima ***** válasza:
Mi is HIPP1-et eszunk, szinten rossmann-ban veszem. Itt a legolcsobb. Elso mar leirta a tapasztalatokat, csak osztani tudom a velemenyet. Mondjuk nekem meg sosem lett csomos. 2 es fel honaposom nagyon szereti, en is megkostoltam tenyleg nincs rossz ize :D
2011. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!