Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó immunerősítőt babának? 8...

Jó immunerősítőt babának? 8 hós. Az anyatejen kívűl. Cebion cseppet szedünk.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is akarod már ilyen kicsinek mesterségesen erősíteni? Itt a jó idő. Tiszta levegő- sok, a szabad mozgás lehetősége a korának megfelelően, megfelelő étrend és vasgyúró lesz.
2011. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs betegsége, szerintem sem kell külön erősítés gyógyszerekkel. Gyümölcs, játék, séta a friss levegőn, anyatej(ha van).

Ha pedig van valami oka, amiért szeretnél, vagy kell neki adnod valamit, akkor abban az orvosod biztosabb segítséget tud nyújtani.

De ez csak az én véleményem, nem megbántani szerettelek volna.

2011. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a lactiv baby-t nézegettem, de végül a dokink a pro+kid-et ajánlotta, így azt adom 6 hósomnak. Pre- (fruktooligoszacharid) és probiotikumot tartalmaz (bifidobacterium longum, bifidobacterium breve, bifidobacterium lactis, lactobacillus GG, streptococcus thermophilus). 1 hónapos adag van egy dobozban, ez por, ami bármilyen folyadékban feloldható, ha jól emléxem 2200 körül volt.
2011. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni Echinacea golyókat (homeopátiás). Nagyon pici golyók, egy kicsi vízben fel kell oldani reggelente 1t és azt megitatni vele. 1 hétig adod, majd 1 hét szünet, de lehet 1 nap adod 1 nap szünet is. 1000Ft körül van, nekünk nagyon bevált.
2011. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mesterséges vitamin helyett inkább sok gyümölcsöt, zöldséget adj a babának. Szoptasd sokáig és legyen sokat levegőn.
2011. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!