Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán nyaklánc babáknak...

Borostyán nyaklánc babáknak mi a véleményetek? Vettetek a babáitoknak, használ? Hol vettetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én vettem, mégpedig a netről rendeltem.

Hogy használ-e? Ez egy nagyon jó kérdés, mert 5 hónapos kora óta rajta van, és nem tudom milyen lenne, ha nem hordanánk. Kicsit megszenved a fogzással, de lehet, hogy sokkal rosszabb is lehetne, ha nem hordanánk. Erre a kérdésre szerintem nincs kielégítő válasz.

Nem olyan nagyon drága, megéri beruházni, ha már a kérdés felmerült benned. Aztán majd meglátod...

2011. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Mi vettünk, mert nem akartam tömni a gyerekembe a panadolt, nurofent vagy bármilyen gyógyszert a foga miatt. Pluszba vettem még homeós bogyót is. Ott tartunk, hogy egyetlen fogát sem kísért hiszti, nyűgösség, láz, hasmenés vagy bármilyen más tünet. Lehet, hogy ha nem kapott volna akkor is ilyen jól viselné, de ki tudja. Bajt nem csinált és még jól is áll neki!:D

Mi a borostyanbolt.hu-ról rendeltük, maximálisan megvoltunk elégedve velük, gyorsan kézhez is kaptuk

(előre kell utalni)


Kisfiam most 13 hónapos eddig ovális bordós-barnás volt neki, de most szeretnék neki újat rendelni egy ovális 3 színűt!


Ilyen volt az első:

[link]


Ilyet szeretnék most:

[link]

2011. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság, de ne vegye magára senki, lécci. Veszélyes lehet, mert beakadhat valahova. és egyébként sem hiszem, hogy hat. Fiam egyik fogával sem szenvedett különösebben, pedig semmitdesemmit nem adtam neki (se homeos akármit, se fájdalomcsillapítót, se dentinoxot). És van akinek a normál fájdalomcsillapító sem használ. Türelem kell a babákhoz, és sajnos vannak akik egész piciként is nehéz esetek.
2011. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább csak babona. Az ember hisz benne, és használ. Persze az se biztos, hogy használ, mert nem lehet tudni, mi lenne nélküle, mint ahogy előttem is írták. Lehet, hogy akkor rosszabb lenne, de lehet semmi se változna.

Mi sem használtunk semmit, sem homeos bogyót, se fájdalomcsillapítót, nem kenegettük az ínyét, és észre se vettük, hogy fogzik, csak mikor már fehérlett. Ha lenne ilyen láncunk, akkor lehet arra fognám, hogy az segít ennyire. De így tudom, hogy nem. Nézd, ha gondolod próbáld ki. Rosszabb biztos nem lesz, veszteni való nincs, max az ára.

2011. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

a lányomnak 3 hósan bújt ki az első foga, és én másnap vettem egy láncot neki, mert iszonyatosan sírt, a kúpot egyből kikakilta, mert a hasa is ment...Én türelmes voltam, mert amíg nagyon szenvedett, és nem tudtam folyékony nurofent szerezni neki, addig le sem tettem szopizni sem akart annyira fájt már neki....Szóval a második foga (már lánccal a nyakában) észrevétlenül bújt elő!


Azóta vaygis 3 hós korától van rajta a lánc és nagyon bevált nekünk!Azóta enyhe hasmars van mikor jön egy fog,és a rágókkal volt, hogy nem volt hajlandó enni, de nyűgös nem volt!

Mikor új láncot kapott, én kicseréltem, és nagyon nagyon nyűgös, hisztis lett (pont jött a 4 szemfoga) és 2 nap kellett mire rájöttem, hogy az új lánc még nem hat úgy!Így 1 hétig két lánccal a nyakában volt! :)

Mert max 1 hét mire teljesen kifejti a hatását!Akkor hat ha a bőrhöz ér!Ha a nyaklánc miatt aggódsz akkor vegyél inkább karláncot, de hamar megszokják amúgy!


Másfél éves kislány anyuja

2011. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
hülyeség
2011. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk 4 hónapos korában, hogy szokja.Gömbölyű szeműt, hogy ne szúrja. Meglátjuk mi lesz, re,élem kevésbé fogja megviselni a fogzás
2011. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a netről rendeltem, nem volt semmi gond vele. A hosszára kell figyelni, hogy mekkora a babád nyaka, ha túl rövidet/hosszút veszel, csak akkor okozhat gondot. A fiamon van éjjel nappal, mert a sírástól majd'megfulladt, na még aznap este sürgősséggel kértem, hogy küldjenek egyet. (A gyógyszerek ellenére úgy sírt, hogy belelilult, és többször is elfelejtett levegőt venni.)

Vannak babák, akik minden gond nélkül átvészelik a fogzást, mi sajnos nem ilyenek voltunk. Még van hátra négy fogunk, csak aztán fogom levenni a fiamról.

Ja és soha nem akadt bele semmibe, eleve úgy vannak csomózva a szemek, hogy ha nagyobb erő éri elszakad. Amúgy strapabíró.

2011. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!