Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! 1hetes babám nappal...

FONTOS! 1hetes babám nappal alszik eszik, de éjjel van h el se alszik vagy óránként kell, nem tom mit csináljak aludni nem tudunk? Böv lent

Figyelt kérdés
van egy 2éves gyerekem mellette nem tudok aludni napközbe és már nagyon fáradtak vagyunk..nem jövök rá miért kell állandóan de cicizni akar..a tej lenne kevés?tápszert is adok mellé milimilt lehet az nem jo neki?semmi olyat nem ettem amitől fájhat a hasa.hogyan szoktassam az éjjszakai alvásra? :(
2011. jún. 26. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, mondta a védőnő, hogy kicsit megcserélte a napszakokat, de néhány nap alatt helyreállt a dolog. Tarts ki, be fog nála is állni, hogy inkább éjjel aludjon, és nappal elégítse ki az igényeit nagyobb részben.
2011. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát talán felcserélte az éjjelt a nappallal.Még nagyon pici nem tudsz vele mit csinálni. Ébren nem tudod még tartani délután hogy jobban aludjon éjjel. Én Humanat adnék neki jobb mint a milumil.Ha fáj a hasa akkor feszeng és azt megismered.Hát probáld meg magadnál tartani éjjel, cicire tenni aztán aludjatok. sok sikert.
2011. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tászert miért adsz neki? Ha lehet, inkább hagyd el, sokkal jobb neki, ha kizárólag anyatejet kap. A napszakok felcserélése nálunk is volt, két hónap alatt állt be magától...
2011. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért adsz tápszert, mikor már ehet mindent fokozatosan !!! 4-8 hónapos korától.

Három fő étkezés és a tízórai meg az uzsonna.

Persze reggel és este egy kis nasi szopi.

Nem gondolod,hogy a rosszul megválasztott étkeztetés okozhat alvás zavarokat?

Nem bántani akarlak mert nem tudom a konkrét helyzetet.

2011. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző, 1 hetes baba, nem 1 éves.:-)

nálunk az segített, hogy pólyába tettem éjjelre, gyönyörűen aludt mikor ilyen pici volt, 5 hetes koráig tettem bele, esetleg próbáld meg.

2011. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért mert nem ettél semmi olyat,-attól még fájhat a hasa!

az jó ötlet,hogy pólyázd be éjszakára,vagy szűkítsd le a helyét a kiságyba,mert ilyenkor még jobban szeretik ha éreznek valamit maguk körül!

2011. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom nappal mennyit hagyod aludni,de keltsd fel 2-3 óránként,és próbáld meg egy kicsit ébren is tartani,hogy ne aludja át az egész napot,mert akkor tényleg nem fog aludni éjjel!
2011. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj tényleg, a pólya jó ötlet, azt az én fiam is szerette pici korában. Vagy ha nincs, akkor egy gyerekplédbe is be lehet úgy bugyolálni, nagyon szeretik ezt az újszülöttek :)
2011. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10:17 Köszi ari vagy DDD kapkodva olvastam.

Pólya vagy a hason fektetés nálunk a hason fektetés vált be.

Már 8 hónapos és csak így tud jól alukálni.

Ahogy hasra raktuk, végig aludta az éjszakát és azóta is mindig DDD

Veszélyes elkezdeni a tápszert mert nem serkented a tejtermelést. Így apadt el majdnem a barátnőm teje. Kitartó volt és most 6 hónapos a babája és szoptat. Elkezdte a váltott cicivel amikor úgy érezte nem elég a teje, de nem adott tápot.És jól beállt a tejtermelés.

2011. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!