Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépés szandál! De milyen?...

Első lépés szandál! De milyen? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Már van egy siesta szandink, de annyira nem szeretem. Nem igazán tud benne totyogni a fiam. 10 hónapos múlt és még gyakran lábujjhegyre emelkedik. Milyen márkát válasszak? Kinek mi vált be?
2011. júl. 6. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk siesta van igaz az én kislányom már 17 hónapos. De jók az Elephanten-ek is.
2011. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én falcont vettem, ennek kacsacsör az elje, elférnek a lábujjak és nem lábujjhegyre emelkesik, egy éves a kisfiam még nem jár egyedül csak kapaszokodva, gyogytornász azt mondta semmi képpen ne vegyek siestát mert tul korrigálja a lábat

doki

2011. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is siestát vettem először, akkor 11 hónapos volt a lányom. Most 16 hónapos, a benti szandija most is siesta csak 2 számmal nagyobb, a kinti cipőszandálja pedig Asso. Én úgy látom, hogy mindkét típusban egyformán tud menni. Akkor lép furcsán, ha túl szorosra van csatolva, de ez mindkettőnél előfordul.
2011. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsokat, utána nézek a márkáknak amit ajánlottatok, az én kisfiam is még csak kapaszkodva megy.
2011. júl. 6. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a fiamnak:

[link]


Igaz, ez nem kimondottan szandál, de első lépésnek nem is akartam szandált venni. Az én fiam nagyon szereti ezt a cipőcskét, szépen, stabilan sétál már benne, pedig mikor megvettem még csak a szobában tett meg 2-3 lépést. Mondjuk bent nem használjuk, csak kint, de már kint is ügyesen lépked!

2011. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én Zetpol szandit vettem az 1 éves kislányomnak és szépen tud benne menni.:)
2011. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bobby Shoes volt az első szandink, most a második Elefanten!

Cipőben szintén az első Bobby shoes a második Baren-schuhe.

2011. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
két fiam van, mindkettő Elefanten cipőkben jár. A kicsi most tanul járni, és nagyon szépen megy benne.
2011. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!