Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen téli első lépés cipőt...

Milyen téli első lépés cipőt vegyek? (márka-19es méret)

Figyelt kérdés

Amit néztem siestát az annyira nehéznek tűnt. Pedig tanulócipőnek mondták, de nagyon merev volt, nehéz, randa.

Kislányom pár napja kezdett lépegetni egyedül(4-10lépés egyenlőre, alkalmanként.)

Kocsicipőkében lépegethet még, vagy már most legyen rajta rendes cipő?


2011. okt. 16. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg még nem kell bent cipőt használnia a kicsidnek. Én első télen Siesta First step cipőt vettem a lányomnak, mert nálunk nagyon hideg a padló, nehogy felfázzon. A mamuszokat le tudta venni magáról, így maradt a bokatartós cipő. Belinkelnéd, hogy melyiket nézted ki?
2011. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link] valami ilyesmi volt.

Nem bentre néztem cipőt, hanem kintre, utcai használatra. Bent zoknicipőben zokniban van/volt a gyerek.

2011. okt. 16. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi cipője volt a lányomnak télen, bent csak más színű.


Ilyen:

[link]


Amit kinéztél kintre már hideg. Tavaszi, őszi cipőnek jó, vagy nyári hidegebb napokra. Ha még csak pár lépést megy a babád, nem biztos hogy kell kinti rendes cipő. Lehet elég lenne bundás tutyi, hogy ne fázzon meg a lába.


Első télen én nem járattam kint a babámat, csak mikor elment a hó meg jég. Utána sétáltunk az utcán bundás Siesta bakancsban, lehet ha most vennél bundás bakancsot, kinőné mire tényleg tudnátok használni.

2011. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt van még pár ötlet.


Ez jó bundás de nem vízálló.

[link]


A lányomnak ilyen volt első utcai bundás lábbeliként csak más színben, ez vízálló:

[link]


Bébi csizmák, viszonylag olcsók a bakancsokhoz képest:

[link]


Remélem tudtam segíteni, üdv!

2011. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az ihletet. A kiscsizmák nagyon édesek.

Azért kell agyalnom, mert a bébi csak 8hónapos, és már 4-10lépésnél jár péntek óta. Mire bejön a tél a) le se ül, csak megy, b)nem indul el jobban. Viszont ne akkor álljak ott meglőve, ötletem sincs mit adjak rá. És nem akarok xrt se venni.

2011. okt. 16. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírom nálunk hogy volt:

Az én lányom 10 hónaposan indult el, szeptemberben. Kb két hét után már nagyon biztosan mozgott, ennek ellenére kb február- március körül volt olyan idő, hogy sem hó sem jég nem akadályozott és hagytam az utcán menni. Mi vidéken lakunk, nem jók az utak. Addig legtöbbször ült a lányom babaülésben, vagy babakocsiban.


Ha fogtok utcán sétálni gyalogosan, akkor kell a lábbeli. Olyat vegyél ami fogja a bokáját, sarkát, és vízálló.

2011. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mióta kipróbáltam, én a d.d.step cipőkre esküszöm!Nem drága(szandál 3-4000, őszi cipő 4-5000, téli, bundás 6000) nagyon jól tartja a lábát, könnyű, a talpbetétje is jó! Elsőre a scholl-ban vettem méregdrága cipőt neki, és olyan furcsán csámpázott benne..utána ajánlották ezt a márkát, én nagyon jó.
2011. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!