Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elveheti a gyerekemet?

Elveheti a gyerekemet?

Figyelt kérdés
a kislányunk 1 hónapossajnálatos módon a kapcsolatunk teljesen tönkrement mert nagyon rákapott az alkoholra és minden este amikor hazaért már van benne és kötekedik órákon keresztül de nem akárhogy szídja a családom engem és azt mondja hogy én nem foglalkozok a kislányunkal és hogy engem majd kirak de a gyereket elveszi tőlem és majd fényképről láthatom talán a kérdésem az lenne hogy szerintetek a bíróság neki ítélné amikor volt már alkohol elvonón is de visszaszokott és látszik is rajta hogy iszik rendesen rengeteg tartozás van a lakásán és a fizetése sajnos arra nem lenne neki elég hogy kifizesse a havi csekkeket illetve meg is éljen
2011. júl. 13. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11.06. Na mi újság, remélem már nem vagytok ott. Szurkolok nektek, de nyugi a babát nem veheti el tőled.
2011. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10:37-es vagyok! Ez a helyes hozzáállás, hajrá! Ha pedig nem hagy nektek nyugtot, akkor menj a rendőrségre. (Remélem erre nem kerül sor) Írj majd, hogy mi újság van!
2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok már elköltöztünk de sajnos hívogat és írogat E-mailokat hogy menjek vissza hozzá és akkor elmegy elvonóra és hogy neki mekkora szüksége van ránk :( sajnos még nagyon szeretem a történtek ellenére de úgy cselekszem hogy a lányomnak jó legyen én meg majd találok magamnak valami normális pasit ha létezik ilyen egyáltalán :(
2011. júl. 15. 12:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Létezik, ne add fel. Persze, most ígér, fűt, fát, talán 1-2 hónapig úgy is lesz, de aztán minden visszatér a régi kerékvágásba... kutyából nem lesz szalonna! Légy erős, és kitartó, gondolj magatokra! Előbb-utóbb pedig találsz majd valakit, aki téged és a lányodat is szeret, és megbecsül!
2011. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Most olvastam a fél évvel ezelőtti történetedet. Nagyon szurkolok azóta is!! Megirnád mi történt azóta Veletek?

2012. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!