Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen a jó mei...

Szerintetek milyen a jó mei tai? Amelyik textiles anyagú és felveszi a baba formáját, vagy amelyik párnázottabb hátú és egyenesen tartja a hátát?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyet vegyek a 3 hós babámnak, melyik tesz neki jobbat. Amelyik vékonyabb anyagú az se lehet rossz mert Gremese tipusu, és lehet kényelmesebb lenne a babámnak. De nem tudok dönteni. Ti milyet ajánlanátok? Ki milyet próbált már? Kinek mi vált be?
2011. júl. 18. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel kéne próbálni ezt is, azt is. Akkor éreznéd, hogy a baba, melyikben helyezkedik el jobban.


(A párnázott a csatos? Viselés, hordás, felkötés szempontjából sem mindegy.)

2011. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én innen rendeltem: monimeitai.hupont.hu nekünk ez bevált. Nincs benne bélés és nem olyan meleg de jól tart és nem is volt drága.
2011. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Gremese van. Próbálj ki többféle hordozót, mielőtt választasz, mert mindenkinek más a kényelmes, és azt vedd meg, ami mindkettőtöknek jó (látni fogod a babán is, hogy melyikben érzi jobban magát).

(Milyen az a párnázott hát? :O én nem találkoztam még ilyennel. Vagy formázott/csatos hordozóra gondolsz?)

2011. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Láttam olyat, amelyik vékonyabb anyagból van és majdnem olyan mint egy hordozókendő, meg olyat is, aminek keményebb az anyaga, hasonló mint a sávolyszövésű pántok. Lehet nem fogalmaztam megfelelően, ezért elnézést, nem a gúnyolódásra voltam kiváncsi. (Megjegyzem, nehogy ebbe is belekössön valaki: hosszú -i nem működik a klaviatúrán, ezért irom röviden.)

Köszönöm az eddigi tanácsokat!:-) Szivesen fogadom még a válaszokat!

2011. júl. 18. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki gúnyolódott???
2011. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem gúnyolódott, de én még nem láttam párnázott hátút. Ha ezt gúnyolódásnak vetted, akkor elnézést, nem annak szántam.
2011. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, csak olyan lelkes vagyok ezektől a hordozóktól, hogy itt csünghet a nyakamban a babám,hogy rögtön megsértődtem, mivel nem értek hozzá melyik milyen.:-) De semmi gond, csak fel kaptam a vizet:-D Örülök, hogy irtatok!:-) Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!
2011. júl. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!