Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második babámat várom. Nem...

Második babámat várom. Nem vagyok felkészülve rá? Lehet, hogy túl korai? Ez normális érzés?

Figyelt kérdés
20 hónap lesz a két gyerek között. Ahogy közeledik a szülés érzem, h ez nekem túl korai. Nem fogom tudni idegileg végigcsinálni. Nincs segitségem.Az a sok éjszakázás, a szoptatás nehézségei... És már a szüléstől is elkezdtem tartani. 31 hetes vagyok.A lányom mellett időm sincs annyit koncentrálni erre a terhességre. EGyre többet sirok.
2011. júl. 20. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű az első 1-3 év sem, de megcsinálod. Az ember sokszor azt érzi, hogy vége, nem bírja tovább, és mégis sikerül.


Én már örülök a kis korkülönbségnek, olyan jó tesók lettek, sokat játszanak együtt..

2011. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azok válaszát akik biztatnak. (Tervezett baba volt, nem véletlen)

REmélem valóban csak a hormonok...

2011. júl. 20. 15:43
 13/15 anonim ***** válasza:
nálunk 17 hónap van a fiaink között, nem könnyű, de megoldható minden. ne aggódj menni fog :)
2011. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek!

Nekem 5 hónapos a babám, de egyelőre elképzelni sem tudom, hogy tesója legyen, hogy nem minden figyelem az övé legyen, stbstb. Nem tudom, más is volt-e így, elmúlik-e, remélem, párom nagyon akarna még babát, én nem tudom...ésszel tudom, hogy kellene, hogy legyen testvére, jó dolog nagyon, főleg később, csak...áááá.

2011. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is 2 év 3 hónap lesz a korkülönbség, mint az egyik válaszolónál. Szeptemberre várjuk a Kicsit. Én is rettentően félek, meg annyi dolgom van még addig (pl. a nagyobbikat nagyágyba szoktatni), hogy el sem hiszem, hogy valaha is végzek a listámmal. Segítséget én nem nagyon szeretek igénybe venni, max. a nagyobbikra való vigyázás terén, de takarítást nem tudom átadni, csak a férjemnek, mert nem szeretem az "idegeneket" a lakásban.


Biztos nehéz lesz az elején, de annyira jó lesz nekik, hogy testvérei lesznek egymásnak:) Nekem nem volt tesóm:(, és most is annyira hiányzik!

2011. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!