Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jöjjön a következő baba?

Bogyo110 kérdése:

Mikor jöjjön a következő baba?

Figyelt kérdés
második babánkat terveznénk majd!!!!!!!!Most hat honapos a kislányunk jelenleg gyeden vagyok vele nem szeretnénk nagy korkülönbséget de sajna azt is figyelembe kell vennünk hogy hogty jönnénk ki anyagilag vagyios hülyén fog hangzani de mikor kellene szülnöm hogy ne csak gyest kapjak a második baba születése után!szülésem előtt már 10 éves munkaviszonyom volt folyamatossan igy jogosult voltam tgyásra most meg gyeden vagyunk!
2011. júl. 30. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor úgy kéne hogy 2 év legyen köztük. Mert ugye 2 éves koráig kapod a gyedet, aztán gyes.

Mi is így voltunk, 1 éves múlt a lányom mikor úgy döntöttünk hogy jöhet a tesó, elsőre sikerült is. Duplán. :-) 21 hónap van a lányom és az ikrek között, így mikor megszülettek onnan megint TGYÁS és 2 éves korukig gyed.

Ha elmúlik 2 a nagy, mire jön a kicsi, akkor amíg meg nem születik gyes-t kapsz, aztán kezdődik megint a TGYÁS, gyed, gyes.

2011. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy tudom, hogy két gyermek között dolgozni kell, hogy kaphasd az ellátást és ne csak gyest. Szerintem kérdezz rá az illetékes hatóságnál /Egészégbiztosítási pénztár/
2011. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még a 2. szülinap előtt szülessen meg a kistesó :)

Hajrá, nálunk is így van :)

2011. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!