Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában nagyon feltűnőek a...

Angliában nagyon feltűnőek a félvér gyerekek?

Figyelt kérdés
Nagyon csúfolni fogják? Nincsen sok belőlük, de aggódok, hogy majd esetleg ezért lesz kipécézve a többiek számára. Már láttam nem is egyet az utcán, de csak nagyon elvétve.
2011. aug. 7. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Angliában semmi sem feltűnő, én inkább Magyarországon érzem, hogy ha akárcsak egy kicsit másképp öltözködsz, vagy másmilyen a hajad, már megbámulnak. Épp a minap láttam bevásárlóközpontban Pesten egy nagy darab fekete nőt turbánnal a fején, és még én is megnéztem, miközben Angliában nekem is teljesen természetes szokott lenni, ha ilyet látok. Ott mindenféle ember van, nekem tetszik, hogy ott mennyivel elfogadóbbak az emberek. Nem hiszem, hogy csúfolni fogják, te is inkább úgy fogd fel, hogy milyen egyedi gyerkőcöd van, érezze ő is különlegesnek magát, ne különcnek!
2011. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt feltuno??Ugyanmar azon se lepodik meg senki ha kek/rozsaszin/zold stb a hajad szine.Igenis vannak "felver" gyerekek nemelyikuk eleg erdekes "osszeallitasba".Nem hiszem hogy csufolnak itt esetleg M.O.-n.
2011. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt az a fura ha valakinek mindket szuloje angol :D
2011. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg itt a félvér gyerek.
2011. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
tértek,angliában semmi sem feltünő...az már más tészta hogy mi megy a sulikban(klikkesedés,gangek)de ott rászállnak bárkire,bármiért,nem kell ahoz félvérnek lennie,elég ha nincs rajta sapka. Szerintem gyönyörüek a félvér gyerekek,és magyarországon biztos hogy több gondja lenne a szinével!
2011. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek-ugy akartam kezdeni előbb a mondatomat:-)
2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem, én is tudom igazolni, hogy itt Angliában aztán tényleg nem feltűnő:D Itt tényleg azt veszel fel ki az utcára, ami csak eszedbe jut, itt nem gáz mackóban kirohanni a boltba. 4 éve kinn élek, és ez nagyon tetszik Angliában. Teljes egészében felvállalhatod magadat, nem ciki semmi.

Rengeteg itt a paki-angol, ferdeszemű-angol, fekete-angol, vagy egyéb külföldi-angol keverék.

2011. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Angloa tele van feketékkel, tegnap jöttem haza. Merthogy a gyarmatokról bevándoroltak rengetegen. És még mindenféle más nemzetiségű ember is van ott, szóval egyáltalán nem lesz feltűnő.
2011. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!