Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám csak a porszívó...

5 hetes babám csak a porszívó hangjára alszik el! A szomszédok ki fognak nyírni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk. A kisfiam nem hajlandó elaludni, csak ha be van kapcsolva a porszívó. Azt már ezelőtt is észrevettem, hogy elhallgat, amikor porszívózok. Ma este nagyon sírt, már mindent kipróbáltam (-tunk, a párommal), végül eszünkbe jutott ez. Be is jött, de mihelyst kikapcsoljuk a porszívót, felsír. Ez így nem mehet. A szomszédoknak mit mondok?? Ha olyan nagy lenne a baj, a porszívó zúgása sem nyugtatná meg, nem igaz??

Van valami más hang is, ami ugyanígy megnyugtatná?


2011. aug. 9. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ismerős, de a mi lányunk ezt kinőtte, egy idő után arra SEM aludt el... Csak cicin, majd cumisüvegen.

Porszívó helyett: halk dünnyögés. Monoton hangon pl. altatót vagy mást "morogjatok" neki, hangsúlyozás nélkül, ne legyen érdekes, hanem monoton. Első gyerekemnél ez vált be anno :)

2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondhatod, hogy náthás és szívjátok az orrát. Vagy vedd fel a telefonodra a porszívó hangját és arról játszd le, az halkabb, hátha bejön. És a hajszárító? Az halkabb. Vannak babák, akik az ilyen zajokra megnyugszanak.
2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
:D Ez katasztrófa. Lehet még sem kell nekem gyerek.
2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, hogy felvenni a hangot és halkabban a füle mellett lejátszani. A dünnyögés is jó.
2011. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt így az elsőnél. Most a másodiknál a hajszárítót szoktam bekapcsolni, de neki fáj a pocija. amúgy az tényleg jó ötlet hogy vedd fel és tedd a füléhez. amúgy meg olyan gyorsan változnak, h nyugi nem fog hozzászokni, csak neked kell résen lenned, h mikor próbálj meg változtatni az alvási szokásán.
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mekkora tisztaság lehet nálatok!:))) Viccet félretéve, szerintem nem fog ez sokáig tartani. Próbáljátok meg a porszívón egyre jobban csökkenteni a szívóerőt, majd végül így kikapcsolni, mert akkor fokozatosan halkul el!
2011. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5 hónapos a fiam, és még mindig ez van. :D

[link]

Mi ezt használjuk, ha nagy a hiszti, max. hangerőn kezdjük, megnyugszik, és lassan halkítom lefelé, mindig kicsit. Ha felsír, vissza a hang. :)

Szerintem ez kevésbé brutál.

2011. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 klixa ***** válasza:
szia, próbálj neki zenét kapcsolni, amin semmi szöveg nincs. Lehet, figyelni fog a hangokra, a dallamra, és attól is megnyugszik.
2011. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hajszárító? ;)
2011. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Azt hittem ez valami abnormális dolog és hülyének fogtok nézni!:)

Köszi mindenkinek!

A linkért különösen nagy köszönet!!!

2011. aug. 10. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!