Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Szörnyű szomszédok

Mit tegyek? Szörnyű szomszédok

Figyelt kérdés
Alánk beköltöztek a cigányok (3 nagydarab felnőtt) és állandóan üvölt a zene. Szólni nem merek, mert: a kocsink pont alattunk parkol, nehogy kárt tegyenek, mégiscsak tartok tőlük, és egyből az lenne, hogy rasszista vagyok. (ami részben valós.) Kislányom aki 4 hós nyugtalan, remeg alatta az ágy úgy szól a basszus, és már én is türelmetlen fáradt vagyok. már 2 szer 2 órára viszem sétálni, hogy legalább a kocsiba kialudja magát. arra gondoltam a hírdetőre lent kiírok egy levelet, hátha észhez térnének, de ezzel az a baj, hogy cigányok és nekik aztán mindegy. Ti mit tennétek?
2011. márc. 14. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát esetleg, ha a többi szomszéddal összefogtok és közösen szólnátok nekik?! Nehéz ügy..
2011. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy a többieket ez nem érdekli egyáltalán.
2011. márc. 14. 12:32
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

RENDŐRSÉG!!!!

tegyél feljelentést csendháborítás miatt!!!

bár annak a 3 nem napon barnult embernek úgyis mindegy lenne.

sajnos ez a helyzet ma magyarországon

2011. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy!

Esetleg a háznak valami képviselője nem tudna tenni valamit.

gondolom nem csak téged zavar

2011. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem tudom. ilyen közös képviselő szerű itt nincs. mindenki maga ura. de nem igaz már ami itt van.
2011. márc. 14. 12:36
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Az igen! Mert ők tán süketek, hogy nem érdekli őket? Ááá ebben az esetben elég kockázatos volna szólni. Merthát 50-50%, hogy hogyan reagálnak. A kicsi miatt lenne a legfontosabb, hogy ne zajongjanak, ugyanakkor ki tudja átéreznek e ők ilyen dolgokat mint egy kisbaba nyugalma.
2011. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
én látom mi lenne. szólok ők meg a pofámba röhögnének. plusz még többet még hangosabban szólna a zene. látták már amikor vittem le a pici és azt is hogy tényleg csecsemő. sz@rnak rá.
2011. márc. 14. 12:41
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Nemrosszból,de mit gondolsz,szólsz nekik kedvesen hogy "elnézést,megkérhetném önöket hogy kicsit csendesebben hallgassák a zenét,mert baba nem tud aludni",és ők kapásból lebontják az autód???Ha valami szerintem épp azért fognak megorrolni,mert figyelmeztetés nélkül rájuk uszitod a rendőröket.Először próbáld normálisan,ha nem utána jöhetnek a durvább eszközök!
2011. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ráadásul olyan csúnyán beszélnek. vitáznak...amikor a konyhában vagyunk bekapcsolom a rádiót, hogy ne halljuk, mert undorító. Remélem ilyeneket nem tanul el a pici, addigra vége lesz.
2011. márc. 14. 12:44
 10/21 A kérdező kommentje:
ez a legrosszabb fajta. nem lehet csak úgy szépen szólni. félek még itt a bogarak is felütik a fejüket, meg majd verekedéstől. ahogy viselkednek én ugyan nem szólok. azért kérdeztem tudna e valaki ötletet.
2011. márc. 14. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!