Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hullott a hajatok miután...

Hullott a hajatok miután megszültetek? Segíett rajta valami?

Figyelt kérdés
Az időn kívül...:D
2011. aug. 17. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hullott rettenetesen és nekem csak az idő segített. Sajnos.
2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, hullott. Nekem kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködés miatt. Persze nem ijesztgetni akarlak, csak leírtam az én esetemet. Amint kaptam rá gyógyszert, javult a helyzet. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nálad is ez a gond, de ha majd idővel nem javul, érdemes elmenni egy vérvételre.
2011. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen. Nem. :)


A nagyibbik lányommal 3 hósan kezdődött és 6 hónapos koráig tartott.

A kisebbikkel 4 hónaposan kezdődött és 7 hónapos koráig tartott. (Mostanában hagyott alább a hullás, most 7 hós a kicsi.)


Ijesztő és nagyon idegesítő. Porszívózás után 10 perccel már mintha megint tele lenne a lakás. Ráadásul már hetek óta bejárja a lakás a kicsi hason kúszva és szedi össze a kezével, hasával.

Viszont a nagyobbik lányomnál rengeteg sok új hajam nőtt ki utána. Csupa pici babahaj volt a homlokom utána hónopokon át.

2011. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A héten lesz 11 hónapos, de még mindig hullik:(( Baromira idegesítő, tele van vele a lakás.Nem győzöm leszedni a pici ruhájáról, de a szőnyeg is tele van vele, folyton összeszedi, ahogy mozog.Sőt!Volt, hogy a fazék szélén és a mosogatóban is láttam a saját hajszálamat.Borzalmas!Állítólag ez a terhesség és a szülés miatti hormon változástól van, nem nagyon lehet ellene tenni semmit.Egy év, mire helyreáll, hát, kíváncsi leszek..Esetleg próbáld ki a Hairclinic kapszulát, vagy a Biovanne szépségvitamint.Én egyelőre várok, nem szedek rá semmit.
2011. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

14 hós lesz a fiam és ősztől már hullik a hajam. Szedtem vitamint de semmi változás,most csalánt főztem és azzal öblögetek, van akiknek bevált hát kipróbálom. Jó lenne ha segitene mert már félek hogy egyszer csak elkezdek kopaszodni. Járok endokrinológhoz mivel alulműködik a hormonom, szedek rá gyógyszert is. De azt mondta hogy ez még mindig a szüléstől van, 2 év mire helyreáll a szervezet. Hát f@sza, remélem marad hajam...


Van két lányom, nem emlékszem hogy ő utánnuk igy hullott volna.

2011. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az 1. kisfiamnál szülés után 3. hónapban kezdett hullani, kb. 1-2 hónapig feltűnően, szedtem Elevitet és elmúlt. A 2.-nál nemigen hullott, csak most tűnik fel, hogy igen, hogy nekem is sok babahaj van a homlokomnál.
2011. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Voltam vérvételen, kiderült hogy a cink a béka popója alatt van méterekkel. Vitamint kaptam a bőrgyógyásztól, ráadásul rövidebb is a hajam, és már nem festem feketére (attól sokaknak hullik a haja).
2011. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pirosszőlőmag por
2011. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi, az előbb ez lemaradt. Nekem segített, szoptatós mamának is lehet.

2011. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egész terhességem alatt (főleg hajmosáskor)egész tincsekben hullott.Szülés után is eltartott kb egy-másfél hónapig.

Most 7,5 hós a lányom, rengeteg a baba-hajam és olyan sűrű és hosszú lett a sörényem, mint kamasz koromban (már a derekamig ér, pedig kétszer is vágtam mióta szültem).

Most alig hullik :)

2011. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!