Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszültetek mennyit...

Mióta megszültetek mennyit költötök magatokra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minimálisat.
2010. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tény, hogy kevesebbet. De azzal, hogy itthon vagyok a babámmal, a szükségleteim is változtak, hisz más az életvitelem, mint korábban.

Ruhákat havonta szoktam magamnak venni, mivel kénytelen voltam ruhatárat cserélni. Nem költök sokat, nem márkásakat veszek. Turiba is szoktam járni.

Sminket, parfümöt nagyon ritkán használok, így az kevésbé fogy.

2010. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szinte semmit.Ezért szoktam is a fejemre kapni apától,aki azt mondja,hogy: tényleg nincs sok pénzünk,de azért mindent ne vonjak meg magamtól!De nekem ez csak úgy jön, nem tudatosan csinálom.

Egyébként ő is pont ugyanezt teszi,úgyhogy:bagoly mondja verébnek!(Így egymást szoktuk meglepni ritkán.) :D

2010. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmit, mindenem megvan ami kell. Inkább a babára költöm.Ha kell valami megveszem cipő, vagy valami.
2010. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szinte semmit:(

Mivel a pici hordjuk tornázni,így minden pénz kell

Az a szerencsém,hogy a sógornőm fodrász,így az legalább ingyen van,de vele is csak 3 havonta talizok:(

2010. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szinte semmit, 5 hónapos a babám. A régi ruháim szinte 1-2 kivétellel jók rám, sminkem, parfümöm van. Mióta megvan a kicsi, összesen egy harisnyát meg egy melltartót vettem magamnak. A ruháimat anyukám varrja. Mióta megszültem, kaptam egy őszi-tavaszi kabátot, illetve most varr nekem egy szoknyát és egy blúzt. Anyósomtól egyszer kaptam pár bugyit ajándékba, meg pár turis pólót itthonra. Kb. ennyi. Egy szemceruzára vágyok már nagyon, mert elvesztettem, és zavar, de eddig sajnáltam rá a pénzt. De szombaton veszek egyet.
2010. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ja, meg egyszer voltam fodrásznál.

előző voltam

2010. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanannyit, bár sosem voltam az a nagy vásárolgatós. Fodrászhoz ugyanúgy járok, minimális szinten a ruhatáramat is újítgatom.

De karácsonyra például laptopot kaptam a férjemtől, a régi nagyon rossz volt már.

2010. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eddig nagyon minimálisat.

Játszótérre nem kell új ruha, se új cipő, sőt...


Két hónap múlva megyek vissza dolgozni, akkor viszont lemerítem a családi kasszát pár ruha erejéig, mert mackónadrágban, gyerekkajától pecsétes pólóban, meg hülyére kopott farmerben mégsem mehetek a munkahelyemre... :-D

2010. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Huhh, hát az első kb. 6 hónapban jóformán semmit nem költöttem magamra, talán egy nadrágot, meg egy felsőt vettem, mert megváltozott az alakom ( a terhes naci már nem volt jó, de a régiek még nem). Én is inkább a gyerkőcnek vettem meg mindent amire szüksége volt, meg amire nem.... :) Mi is kevés pénzből élünk, fontosabb hogy neki mindig legyen pelus és hasonlók. Aztán ahogy nagyobb lett, fogyni kezdtem, kevesebb pelust, tápszert kellett neki venni, így már magamra is jut egy kevés idő és pénz :) 2 havonta fodrász, és ha kell akkor megveszek magamnak egy ruhát vagy hasonlót. De csak a valóban szükséges dolgokat. Néha pedig nagyon nehéz megállni.... :)
2010. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!