Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós baba torokgyulladás!...

6 hós baba torokgyulladás! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
38, 4 a láza, és azt mondta a doki, hogy piros a torka, és attól lehet, hogy a fogzás miatt mindent a szájába töm, és megfertőződött valamivel. Teljesen el vagyok keseredve, mert azt hogyan akadályozzam meg, hogy ne tömjön a szájába dolgokat? így is sterilizálni szoktam a játékait, cumit, rágókákat... Nálatok volt ilyen? Mit kaptatok rá?
2011. aug. 26. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom multivitamint kapott, és Fenistil cseppet. Ő is épp 6 hónaposan kapott torokgyulladást.

Antibiotikumot nem kapott.

Mikor lázas lett Nurofent kapott.


Csak pár játékot adtunk oda neki, azokat este forró vízzel átmostam.

Ő szerintem nem azért kapta el mert mindent a szájába tömött, hanem azért mert 2 órát kellett várakoznunk a védőnőnél, és a gyerekorvos rendelője pont ott van mellette, millió beteg gyerekkel...már nem is igazán merek odamenni, írtó hülye megoldás.

2011. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És meddig tartott nálatok?
2011. aug. 26. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
2 napig volt szörnyű, akkor ő is nagyon szenvedett, alig aludt. Utána jobb lett. Összesen 1 hétig tartott.
2011. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk Calcimusc-ot írt a doki, lázcsillapításra Germicid-C-t, meg valami antibiot is, de azt nagyon nem akarom beadni neki. :/ 1 hétig? Szegényke!! Nálunk még csak 2 napja tart. ÉS bocsi, hogy ennyit kérdezek, de ti milyen multivitamint szedtetek? Én is szeretnék adni neki csak nem tudom melyiket...
2011. aug. 26. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 8 hetes volt, mikor torokgyulladása lett. Kedves első! Nem egy helyen lakunk véletlen?! Nálunk is ugyanilyen hülye megoldással van a védőnő és doki, a dokink biztos benne, hogy ott kaptunk el valamit, mert nemcsak az én gyerekem betegedett le. (Egyébként is minden védőnői látogatás után én beteg vagyok valamitől.)

Antibiotikumot kapott (első héten nem írt még fel neki, de aztán muszáj volt, mert hirtelen súlyosabb lett az állapota), Zirtec-et, ha jól emlékszem, Calcimusc-ot, aztán Fenistilt, meg valami szirupot, azt már nem emlékszem, mi volt. Ja, és persze Normaflore-t az antibiotikum mellé.

Nagyjából 2 hét alatt lett tünetmentes.

2011. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Száj- és torokfertőtlenítésre Tantum Verdét szokott az enyém kapni, lázcsillapításra Nurofent, esetleg Germicidet.


Az antibiot tényleg csak ha minden kötél szakad!

2011. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pro+Kid vitamint kapott a lányom.

S ő is kapta amúgy a kalciumot, most jutott eszembe.

2011. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nálunk most jött el a torokgyulladás ideje. Hogyan fertőtleníted a tárgyakat játékokat? Én nem mertem, mert mindenre rá volt írva, hogy kifőzni nem szabad.
2011. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!