Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha tegnap reggel 9 kor...

Gáz ha tegnap reggel 9 kor fejt tejet ma délután 3-kor kapja meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha hűtőben volt akkor nem, én is adtam neki így. (ha egyszer ilyenkorra kellett pótolni?)
2011. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lefagyasztottad és most kiolvadás után adod akkor nem. De ha csak hűtőben volt, akkor semmiképp ne add oda. A lefejt tej max 24 óráig tartható hűtőben.
2011. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt lefagyasztva!csak lefejt tejet adok neki és most ugy összegyült hogy nem ette meg 24 óra alatt.
2011. aug. 31. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindenhol 48 órát hallottam és olvastam. De ha felmelegíted és megszagolod (esetleg kóstolod) kiderül. Az én babámnak sem lett tőle semmi baja (ha rossz el sem fogadja) pedig igen válogatós volt, ugyanis a fagyasztott tejet nem volt hajlandó megenni (4-5 litert kellett kidobnom belőle). Hozzáteszem a második babám sem fogadta el a fagyasztott tejet. (bár ő meg sosem hagyott egy ml-sem a mellemben a végén már).
2011. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Odaadhatod.Ha a melegítéstől betúrósodik,akkor nyilván nem.
2011. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!