Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Ovestin...

Használt valaki Ovestin krémet kislánya (9 hós) punci letapadásánál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos a Vigantolt javasolta, azzal minden nap kell "masszírozni" (megmutatta hogy, nem ez a legjobb szó), és állítólag 1-2 hónap alatt szétválik. (Azt hiszem, már leveleztünk erről. :o) Nekem 2 éves a lányom. (Kb. 4 napja csináljuk)
2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi???? Punci letapadás is van?

Azt hittem csak fütyi, és örültem, hogy lányom lesz, és vele nem lesznek ilyen gondok...

Mesélnétek mire kell figyelni?

2011. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigantol??? Erre a problémára nekünk A-vitaminos olajat javasolt a dokink.
2011. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk meg sima széthúzást javasoltak, már én csinálom itthon :(!

De jó lenne valami megelőzős,mert úgy sajnálom szegényt :(


Mert nekünk az olajozást nme javasolták 2 hétnél huzamosabb ideig!És azt nálunk mindig orvosi szétválasztás után kellett két hétig csinálni!


Ki javasolta az Ovestint?Csinálod már? használ? Az nem hormontartalmú? (tényleg nme tudom azért kérdem, ha nektek van Te biztos tudod) :)

2011. szept. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megelőzni pedig úgy is lehet, hogy egy fültisztító pálcikát mindennap végig húzol a punciján a szeméremnyílásnál.
2011. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!