Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az összenőtt punci?...

Milyen az összenőtt punci? Nem tudom eldönteni, hogy ez történt-e vagy nem

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha most egy baba összetapadt kisajkaira gondolsz, akkor vidd orvoshoz, mert nagy baj is lehet belőle. Ha nem tud távozni a vizelet...
2011. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár az én lányomnál nem volt ilyen,de gondolom,olyan lehet,hogyha széthúzod neki egy kicsit,akkor nem lehet látni a hüvelybemenetet.

2011. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


a lányomnak össze volt nőve a cunija, és olyan volt, hogy mikor széthúztam a nagyajkait, akkor a kisajkainál csak egy csíkot lehetett látni!Szóval a hüvelybemenet volt összetapadva!


Elsőnek

A lányok nem ott pisilnek, szóval az összetapadt nunitól tudnak pisilni!Én 1 hetes volt mikor észrevettem, és a dokink azt mondta várjunk, mejd fél éves korában vigyük dokihoz, ha addig nem jön szét!Egy szót sem szólt a pisiről, és volt is pisi mindig!

2011. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
a pisilésnek semmi köze a hüvelybemenethez!
2011. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok, egy tapadós cuncijú kislány anyukája. Mint írtam, KISAJAK, nem hüvelyt írtam. Az én lányomnak minden este fürdés után óvatosan szét kell húzni, mert most még csak ott a hüvelye ELŐTT tapad a KISAJKA. De igen, ha nem foglalkoznék vele, tovább is tapadna, igen, okozhat vizeletpangást, és igen, ebből nagyobb baj is lehet. Amúgy nem tudom mikorra növi ki. A széthúzást gyereksebész mutatta. Legelőször ő csinálta neki egy kis fém valamivel, ami olyan mint egy pálcika, de van egy kis gömb a végén. Akkor azt mondta, hogy egy éves koráig minden este tornáztassuk, ha nagyon tapad, akkor A-vitaminos olajat kell használni.

Szóval, kedves támadók, olvassatok figyelmesebben, mert azzal én is tisztában vagyok, hogy a hüvelynek nincs köze a pisiléshez.

2011. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!