Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép pro és kontra?

Tejpép pro és kontra?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy sokan adnak a babának például uzsira tejpépet. Kisfiam tápszeres, kb 4 hete kezdtük a kóstoltatást, most már eszik almát, barackot, répát. Szereti őket. A védőnéni szerint ne adjak neki tejpépet, inkább maradjuk a gyümölcs, zöldség, tápszer variációknál. Szerintetek érdemes adni tejpépet, s ha igen, milyet? 5,5 hónapos a babám.
2011. szept. 14. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem adtam tejpépet a babámnak, rizspépet és sinlacot evett, nagyon szerette
2011. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn adok neki uzsira. Imàdja. Elôször vaníliàs natùr grízt vettem majd vaníliàs tejberizspèpet. Van benne vitamin ès termèszetesen elôfordulò cukor, de csak olyan dolgok ami jò egy picinek.
2011. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tejpép jó átmenet a tápszer és a kanalas étkezések közt, mert hasonló az íz, így könnyebb megszokni a kanalazást. Tejalapú, tehát annak a babának nagyon jó, aki nem szívesen issza a tápszert, nem kap anyatejet, stb. Ugyanúgy vitaminokkal és ásv. anyagokkal van tele, mint a tápszer. A kisfiam tápszeres, hetente egy-két alkalommal kap tejpépet, de én ebédre adom, gyümölccsel lehet dúsítani! Nagyon szereti. Ha majd kiváltjuk az uzsonnát, akkor sűrűbben fog kapni. Kínáld meg a babádat, s ha szívesen eszi, adhatod akár ebédre is, de valóban nem érdemes miatta háttérbe szorítani a főzeléket!
2011. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom meg se ette a tejpépet.
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatjátok, de az enyém sem ette meg.

Sajnos a tejbegríz sem ízlik neki. :-(

2011. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!