Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon durvan taknyos babat 9...

Nagyon durvan taknyos babat 9 hos, keltsem fel ejszaka porszivozni az orrat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem cumizik,akkor nincs gond,vesz levegőt a száján,mi így vagyunk,bár mi már 20 hónaposak vagyunk,de nem mindig fújja,de éjjel fel nem kelteném....
2011. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
O cumizik.. Akkor mit csinaljak? Hagyjam szegenyt a takonyban fekudni? Nagyon durvan folyik neki..
2011. szept. 16. 12:28
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha alszik én nem ébreszteném fel, akkor gyógyul a legjobban. Reggel kicserélném a lepedőjét ha szükséges. Ha nem tud tőle aludni akkor porszívóznám.
2011. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha zavarja a nyugodt alvásban, akkor igen. Nálunk sajnos volt rá példa.
2011. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 9hós és most náthás.durván szörcsög éjjel 2-3x is kiszívom neki akkor.Őt zavarja az álmában, h nem kap levegőt jól,ő szopja az ujját amúgy éjjel is.Nem kel fel teljesen, de sokat motoszkál a takony miatt,nem alszik jól.Én kiveszem,kiszívom(ordít , mert utálja) és vissza teszem azonnal alszik is.

nekem azt mondta az orvos, h ha hallom , h van neki takony akkor mindig szívjam ki, mert ha benn marad még magas láza is lehet tőle!(orrmelléküreg,arcüreg,fül gyulladás)

én azt mondom, h ne hagyd, hanem szívd ki neki.

Mi sem aludnánk jól ha nem fújhatnánk orrot taknyosan!

Próbáld ki, lehet, h gond nélkül vissza alszik a te kicsid is!

jobbulást:)

2011. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a lányom most gyógyulgat ki a náthából. amit mi csináltunk:lefekvés előtt orrspray, majd azt kiszívtuk és utána nasivin babaorrcseppet kapott. így egészen jól kihúzta az éjszakát. viszont volt hogy nagyon szörcsögött, éjfél lehetett, bizony felkeltettük őt. 14 hónapos lánykáról van szó.
2011. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem szoktam felkelteni, de ha felébred, előkapom a porszívót. Most sajnos aktuális a probléma.
2011. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én nem kelteném fel, gondolom, úgyis sokszor ébred fel, mert nehezen kap levegőt.
2011. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyéves körül volt a kislányom, amikor ő is nagyon taknyos és én felkeltettem éjszaka, mert bár ő aludt, de úgy tűnt mint aki nem kap rendesen levegőt. 1 éjszaka még 2 óránként keltettem, 2 éjszaka már elég volt 2 szívi, köv. éjszaka már kibírta szívás nélkül.
2011. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, felkeltem, ha hallom, hogy nem kap levegőt, mert úgy aludni sem tud rendesen, meg nem véletlenül mondják, hogy sűrűn kell porszívózni az orrukat ha betegek, mert a bacis váladékot szívjuk ki, ami ha bent marad tovább fertőz. Nem szokott gond lenni, végigüvölti a szívást, aztán megnyugszik a karjaimban, és elalszik! :) Kicsit szenved, de utána csak jobb Neki is, hogy mélyen, rendesen alhat!
2011. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!