Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a porszívó...

Lehetséges, hogy a porszívó zaja nyugtat?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz nappali alvó kislányom van, 7 hetes. Ma jöttem rá, hogy a porszívó zajára elalszik. Próbáltam a páraelszívót is, talán az nem eszik annyi áramot, de az nem jó.
2011. szept. 20. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen :) A babák szeretik az ún. fehér zajokat, mert ezek felidézik bennük az anyaméhben hallott zajokat. Sok nyűgös, sírós babának segített már a porszívó, mosógép, hajszárító hangja elaludni :)))) [link]
2011. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ezt hívják ún. fehér zajnak, a monoton zümmögés elandalítja a kicsiket. A tesóméknál a hajszárító jött be, nálunk egy hangos vekker. Érdemes próbálkozni.
2011. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
alvásközeli állapotban elájul a gyerek, ah bekapcsolom a porszívót :)) tuti módszer
2011. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bizony-bizony. :D én is kb 7-8 hetesen jöttem erre rá. Rossz alvó lányomat letettem a kiságyba, és elkezdtem porszívózni. mire abbahagytam elaludt :D

Most már 21 hónapos, de még sokszor úgy csinálom, hogy ebéd után leteszem aludni, én meg azzal a lendülettel megyek a porszívóért. Jobb esetben mire befejezem, elalszik.

Szerencsére mondjuk nélküle is elalszik, így szó sincs arról, hogy csak így aludna el :D

2011. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen bevetettem a következőket: hajszárító,ventillátor,elektromos borotva
2011. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a hajszárító volt az elalvás kulcsa. :))
2011. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, jó még a vízcsap jó erősen megnyitva :)
2011. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 2 éves és még a mai napig könnyebben alszik el ha beindítom a mosógépet. Így mindig akkorra időzítem a mosást, mikor az alvás jön! :D Kicsi baba kora óta így megy!
2011. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Epp most igy aludt el:)
2011. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Kislányom kb.4 hós kora óta így alszik el de csak nappal. Én is úgy vettem észre ,hogy a kiságyba volt mire kiporszívóztam elaludt. Ilyen volt még a mosogatás,mer gázmelegítő van és az is eléggé zúg.Este viszont elalszik simán. Nem lehet ehhez hozzászokni?1.5 éves lesz és nappal még beszoktam kapcsolni. Lassan le kéne szoknia nem?Bocsi,hogy belekérdezek de én is fel akartam tenni ezt a kérdést.
2011. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!