Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A helyemben hogyan öltöztetnét...

A helyemben hogyan öltöztetnétek fel éjszakára babátokat?

Figyelt kérdés
6 hónapos a lányom. Éjjel kénytelen vagyok hálózsákban altatni mert állandóan forog. Van egy ujjatlan pamut rugi vastagságú és egy vastagabb paplan anyagú hálózsákja. Eddig a vékonyat adtam rá. Most már 20-21 fok van éjszaka. Melyiket adjam rá és mibe öltöztessem alá?
2011. szept. 26. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még a véknyabbat adnám hosszú bodyval, esetleg ha kell egy vékony takaróval be lehet takarni.
2011. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kislányom 7 hónapos és én mostanában már egy hosszú ujjú bodyt+vékonyabb hálózsákot vagy rugit adok rá.A takaró nálunk se pálya,nem s tudom minek rakom be az ágyába??:) Teljesen mindegy mennyire tekerem bele 10perc múlva semmi nincs rajta megint.
2011. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már én is hosszú ujjú bodyt adok a féléves kisfiamra, mert csak elég arra gondolni, hogy nekem is jól esik éjszaka a takaró alá bújni a karommal is, ő meg nem tud még. Ezt vagy egy pizsigatyával adom rá, és úgy betakarom egy polár pléddel, vagy gatyó nélkül egy zokni és egy közepes vastagságú ujjatlan hálózsákba rakom, plusz még arra terítek pl. törölközőt. Nem szokott melege lenni és nem is feszeng azért, mert nem jó a hőfok.
2011. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abból indulok ki, hogy nálunk télen is 21-22 fok van, és úgy öltöztetem, mint akkor. Persze az én fiam szereti a meleget. Nekem vastag, paplanos bélelt hálózsákom van, ez alá hosszú ujjú body+ pizsama nadrág kerül. (22 hónapos) Soha nem izzadt még bele, és télen a pizsama nadrág helyett hosszú ujjú, talpas rugit adok a body fölé.
2011. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok körül van. Kislányom 5 hónapos. Rövid ujjú body, rugdalózó és egy közepes vastagságú ujjatlan hálózsák van rajta éjjel. Este 9-től reggel 6-7-ig egyhuzamban alszik, így azt gondolom, hogy nincs melege és nem is fázik.
2011. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!