Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 7 hónaposom cumifüggő...

Baj, ha 7 hónaposom cumifüggő lett?

Figyelt kérdés
Eddig nem cumizott, 2 hete szokott rá, mert kijött az alsó 2 foga és csak a hűtött cumit fogadta el. Akkor megnyugodott. De már egész nap a szájában lóg, nem csak elalváshoz kell neki. A fogak terén most nyugi van, de a cumi már megszokás lett.
2011. szept. 28. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj? Kérdezd meg anyukásat, hogy te pl cumiztál e? Már leszoktál, nem? Ne törődj azzal mások mit mondanak. Mert itt fogsz kapni hideget, meleget.

Most cumifüggő, lehet 1 évesen már újra az alváshoz kell. hidd el semmi hátránya nem lesz attól, hogy 7 hónaposan a szájában lóg a cumi. Csak most felkapott dolog másokat leszólni ezért és azért....

Ha jó neki, hát cumizzon!

2011. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)) Bár úgy látszik elkerülnek a hideg-meleg zuhanyosok :)) Lehet nekem azért furi, mert nem gondoltam volna, hogy már fog egyáltalán cumizni. Én is nagy cumis voltam anya szerint de csak elalváshoz. Ahhoz értem is... De egész nap eltakarja az édes pofiját azzal a fránya cumival :))
2011. szept. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!