Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka 3...

Melyik a legjobb pelenka 3 méretben? Márka, fajta és indok is ha lehet? Szerintem a 2 méret már kicsi lesz lassan mert a gumi része a combjában belevág vagyis látszik a helye. Most 4.7kg a fiam és 7 hetes.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Pampers vált be. Gumis a derékrésze, így totálisan a pici pocijára lehet igazítani, nem vágja sehol.
2011. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi Pampers-szel kezdtuk es nem is valtottunk. Sok anyatarsam valtogatja a pelenkakat a szerint, hogy epp melyik van akcioban, es gyakran kiuteses, sebes a gyerkoceik feneke. Nalunk a markahuseg bevallt, sosem pirosodik ki a lanyom feneke, pedig mar 1 eves. Ajanlom neked is, hogy hasznald ugyanazt a markat mindig, mert a pellusuk sok kemiai anyagot tartalmaznak, es ha mar egyhez hozzaszokik, akkor nagy az esely, hogy a masik fajta irritaciot okoz.
2011. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Pampers párti vagyok. Gumis a dereka,így nem vág be a gyerek combjánál, légáteresztő, nem ömlik fel a gyerek ha nem veszem ki a pisis pelust rögtön, és nincs oltári nagy popója benne a lányomnak,én ezt is nagyon szeretem benne. Ráadásul ahogy nézegetem egyáltaláűn nem drágább a többinél. Én végigpróbáltam mindet (Huggies, Libero, Tescos, Dm-s, stb.)de egyiket sem találtam jobbnak a Pamperstől, így mi ennél maradtunk. Már az 5-ösnél tartunk.
2011. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pampers melyik fajtáját, mivel többféle létezik?
2011. szept. 7. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pampers active baby-t használtunk ebben a méretben,az bevált!

Elötte babylove-ot (dm saját márkás),de a 3-as méretük a vége felé már nem bírta az éjszakákat,reggelre sokszor átütött a pisi a bodyn:( Már 4-est használunk,vettem ugyanúgy pamperst,meg próbaképp,mert olcsó volt,Huggiest, és nappalra babylove-ot. Az a legolcsóbb a 3 közül,ami nálunk azért számít,mert ikreim vannak,szóval fogy a pelenka rendesen....Nappalra pedig nagyon jó az is,éjszakára Pampers!

2011. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: active baby
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a sima papmerst nagyon szeretem, mert vékony és a ragasztószalag se vág (mint pl tescos). Jó mondjuk nem éppen az én combos lányomra találták ki, mert 5kg és bizony meglátszódig a nyoma. Babylove-t is szeretem, mert hálós belül és jól megfog mindenféle kakit :)
2011. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescos (Essentials) pelenkát használom, szerintem messze ez a legjobb. Bőven veri még a Pamperst is, múltkor olyat kaptunk, és reggelre mindig átázott, térdéig lelógott a pelus a megduzzadt nedvszívó zselé miatt. A Tescossal ilyet még nem tapasztaltam.
2011. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is az active baby,puha,és vékony és jól illeszkedik.

Amúgy a belevágon lehet az is segít,hogy megigazgatod kicsit a belső gumit is.

Ja,és,én írok rosszat is, a huggies 3-as borzalom nekünk...

2011. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a pampers nem vált be, kiszaladt a kaki belőle, reggelre átázott a pisitől, DM saját /babylove/ márkásat használunk 3-as méretben, ez eddig a legjobb.
2011. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!