Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok otthon kislányotokra...

Adtok otthon kislányotokra szoknyát? Vagy csak kényelmes pamut nacit?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos kislányom van, egész nap kúszik-mászik a földön. Nemrég kaptam kordbársony kis ruhákat, amit adhatnék rá harisnyával, hujjú body-val. De már nem odakint sajna :( Olyan édes lenne benne, de vajon kényelmes is neki egész nap itthon? Sajnálom, hogy nem tudom ráadni és kinövi tavaszra. Szerintetek? Én a kényelem híve vagyok, nem a divaté, ezért minden nap pamut naciban van.
2011. okt. 16. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nyáron volt rajta szoknya,de akkor is ritkán.Nekem itthon melegitő alsóban ,vagy harisnyában van,bodyval.
2011. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
igen én mindig adtam rá, télen nyáron ruhácskát, szoknyácskát, szeretem ha kislányosan néz ki:) 15 hónapos most. persze télen csak bent.
2011. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán adtam rá szoknyát, amíg ilyen kicsi volt. Csak akkor, ha vendégek jöttek, vagy volt valami különlegesebb alkalom. Viszont kicsinek volt egy halom plüss ruhája (tál volt, mikor 7 hónapos volt), azokat volt, hogy ráadtam "csak úgy". Tapadt a harisnyához és kevésbé csúszott fel, meg persze kényelmes is volt neki.

Olyan hamar megnőtt, tavaly még kisbaba volt, most meg már nagy kislány...

2011. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

én rendszeresen adtam a kislányomra, szoknyát, ruhácskát. Elsődleges oka az volt, h utálja a zoknit, és állandóan lehúzza. Ezért harisnyát kapott, és ruhát-szoknyát.

Most 20 hós, és legtöbbször szoknya van rajta itthon. Játszótérre még nem vittem szoknyában.

2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar 9 honapos, de most is csak akkor, ha kulonleges alkalom van. Kenyelmetlen szerintem az meg ilyen pici babanak. Meg pelenkazni, oltoztetni is konnyebb igy. Pedig en is sajnalom nagyon, mert ugyanugy, ahogy te, mi is kaptunk szep ruhakat, nagyon szep lenne bennuk, de szerintem a kenyelem es a praktikum fontosabb. Legalabb, ha mar jarna...:)
2011. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen idöbe nadrág harisnya és tapados zokni , mert megy illetve szaladgál ide oda/13 hós/
2011. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem maradok a pamut nacinál. Tényleg megbolondulnék pelenkázáskor :) Már várom a Karácsonyt, mert akkor ráadom őket, hisz ünnep van :) Utána meg szülinapja lesz. Én is sportos típus vagyok. Nekem is szinte ünnepnek számít ha szoknyát veszek fel :) Én eddig tényleg nem is vettem neki szoknyát, mert minek gyűrődjön fel a babakocsiban, csak most kaptam őket... De jövő nyáron már bőven járni fog, őt kislányosan fogom öltöztetni, biztos sok szoknyája lesz. Már alig bírom kivárni :) Úgy megnézném benne milyen édes, de az öltözést utálja újabban, így nem kínzom vele.
2011. okt. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!