Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közvélemény kutatás: A tápszer...

Közvélemény kutatás: A tápszeres babák valóban hamarabb átalusszák az éjszakát?

Figyelt kérdés
A környezetemben lévő tápszeres babák mind remekül alszanak, az anyatejesek meg ébrednek éjjel. Persze vannak kivételek. Az én babám anyatejes, de már eszik sok mindent, de nagyon sokszor kel. Persze nem lesz ettől tápszeres (bár kínomban már azt is kipróbáltam) csak érdekel a tapasztalatotok.
2011. okt. 19. 08:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hú, kicsit elmászott a kurzor....de talán érthető. Várom még a további válaszokat!
2011. okt. 19. 11:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az én lányom 1 hónapos korától csak tápszeres volt. Volt kb. 6 hét, amikor átaludta az éjszakákat. Utána viszont rendszeresen ébredt és evett. Most 8 hónapos, van, amikor alszik reggelig, de nem ez az általános. Már nem eszik, max. 2 hetente 1-szer. De mindig van valami, ami miatt megébred. Szomjas, melege van, fázik, stb. Pl. most éjjel adtuk rá először a hálózsákot, mert már hűvös van. Na, kb. fél éjszaka forgolódott meg szenvedett, mire rájöttünk, hogy kényelmetlen.

Szóval mindig van valami baja.

De a barátnőm kislánya most 10 hónapos, és amíg csak anyatejes volt (kb. 6-7 hónapos koráig), akkor gyönyörűen átaludta az éjszakákat. Most tápszert kap, és kétszer eszik éjjelente.

Szóval nem hiszem, hogy lehet általánosítani.

2011. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7 hónapig anyatejes volt akkor sem aludt,azóta tápszeres és most sem alszik.Úgyhogy ez sokszor babafüggő is.4x6x kelünk minden áldott éjjel.Soha nem aludt még végig.16 hónapos
2011. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!