Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 5 hós babám szinte fél...

Lassan 5 hós babám szinte fél éjjel fent van miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Változó mert valamikor csak 2x kel de eszik is mert nemtudom máshogy visszaaltatni.Most éjszaka fél 2-től fent volt összesen fél órát aludt vissza.Máskor éjfél/egy óra fele szokott kelni,meg kb 4-5kor.Le lehet szoktatni valahogy az éjjeli evésről?Tápszert eszik.
2011. nov. 3. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Még ha tápszeres is, nem próbálod meg a cicit, csak éjjeli altatásra? Ez csak egy ötlet.

Én amúgy betettem éjszakára egy kis langyi vizet, és ha felsír, van hogy azzal kínálom,hátha csak szomjas.

Még akkor volt nyűgösebb éjjel, ha beragadt 1-2 napra a kaki, és fájt a pocija, esetleg valami más fáj neki (pl. foga)

Nem lázas, nem beteg? Ezek is befolyásolhatják.

Ne nézzen tv-t sem. Én most találtam egy cikket erről, és a piciknél az is alvászavarokat okozhat. Azt írták, hogy hipnotizálja őket bizonyos módon, és nem tudjuk, mit vált ki a még fejlődésben lévő idegrendszeréből, stb...

Esetleg sok elektromos tárgy van körülötte bekapcsolva (elektroszmog).

Cumit használtok?


Hát elsőre nekem ezek jutottak eszembe?

2011. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Irén24 ***** válasza:
valószinü éhes vagy a pocija fáj.
2011. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van neki bent a szobában mindig innivaló az az első amivel megkínálom.De sokszor nem alszik vissza,1x mindenképp eszik.A cicit nem fogadja el,tejem sincs már régóta sajnos,akkor nem is lenne nagy problémám azzal ha eszik éjszaka.Fogzik,akkor lehet azért nem alszik?Ma is felkelt 4órakor reggelig.Arra gondoltam még hogy esetleg fázhat..van ilyen paplanom ami melegíthető elektromos.Lehet azt alárakni?
2011. nov. 14. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisbaba alá sose tegyél elektromos melegítő dolgokat, nagyon káros a szervezetükre. Megzavarja a bioritmusát, és ha túlmelegszik, az is veszélyes. Mi olajradiátort tettünk be nem teljesen a közelébe, hogy mindig egyenletes hőmérsékletben legyen, és párologtatót a száraz meleg levegő miatt.
2011. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!