Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik autóval jártok...

Anyukák, akik autóval jártok bevásárolni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Jön a tél, a hideg idő. A boltokban 100 fok, meg lehet fulladni. Ti ebben az esetben overált adtok a gyerekre, vagy inkább rétegesen öltöztetitek, és a boltban levesztek róla pár dolgot?

Nem tudom, hogy lesz majd? Mert itthon kb. 10 másodperc, míg kiérek a garázsba. A boltnál meg kb. 1 perc, mire beleültetem a bevásárló kocsiba. Szerintem így felesleges az overál, mert túl meleg.

Ti hogyan szoktátok?


2011. nov. 4. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hordozóba köthető bundazsákunk van, amit be lehet fűzni az övvel, utána kell belerakni a babát. majd becipzározni, és kész is. A Boltban meg le a ciprár, a gyerek máris gyak rendes ruhában van. és annyira meleg, nem kell rétegesen sem. Imádom. a legjobb dolog a világon.
2011. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idő a baba? Enyém 1 éves. Egy termo kezeslábas (béleletlen) van a rendes ruháján (harisnya, farmer, body, póló,cipő)és mikor beültetem a kocsiba lehúzom a cipzárt, a bevásárlókocsiban is ül ott pedig szintén cipzár le, és kibújtatom a kezét, visszahajtom a dereka mögé a ruhát.
2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, most 8 hónapos. De az overál lábrésze nagyon vastag. Ha vásárolni megyünk, adjak alá simán egy harisnyát? A felső részt meg úgyis lehúzom?
2011. nov. 4. 16:41
 4/12 anonim ***** válasza:
16/25-ös tudnál felrakni egy linket h megnézzem azt amit mondasz?előre is köszi!
2011. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van overálunk is és télikabátunk is.

Ha kocsival megyünk valahova, akkor bélelt(vastagabb) gatya és télikabát.

2011. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom. Egyelőre még úgy csinálom, hogy adok rá egy sapit és nyakig betakarom közepes vastagságú takaróval. Az üzletben csak simán kitakarom és otthoni szerkó van rajta. Kocsiban nem fázik, levegőn nem tölt többet 1 percnél összesen.
2011. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha hidegebb lesz, nem tudom hogy csinálom majd, mert ha már egyszer kiveszem a hordozóból, hogy levetköztessem, akkor nem biztos, hogy vissza is tudom tenni...
2011. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elküldöm privibe a képet a zsákról. ezt addig lehet használni, amíg a hordozót. a fiam 6 hós. még efy pár hónapig belefér.
2011. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kabatot fogok raadni addig, az gyorsan megvan. De ezert is jarok inkabb pl. Arena plaza Tescoba, igy nem kell oltozkodni:) Persze, plazas megoldas csak Pesten jo.
2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

harisnya farmer body hosszujju felso pulcsi kabat vekony kesztyu sapka sal


a kocsit ferjem elore befuti es mindig kirak minket a bolt elott es O utanna parkol le

hazafele ugyan ez a tortenet....elmegy bepakol a kocsiba oda all az aruhaz ele mi meg csak bepattanunk

20 honapos most a lanyunk

2011. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!