Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen kengurut választanátok?

Ti milyen kengurut választanátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mennyit akarod hasznalni. Nekunk csak annyira kellett, hogy a repteren konnyebben mozogjak egyedul babaval egy haza es vissza uton, ezert a legolcsobbat vettem meg. Ha viszont gyakran a karod hasznalni, akkor erdemes egy jo minosegut venni.
2011. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Kengurut nem.

Meitai, manduca, kendő, csatos hordozó, ssc, ezeket viszont igen.

2011. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van kengurum és kendőm is, így észreveszem a kettő közti különbséget. A kengurut csak akkor használom, ha hipermarketben vagyunk 1/2 órát bevásárolni, mert az nem tartja annyira jól a babát, mint a kendő. Csúszkál benne, túl nagy a távolság a baba teste és az én testem közt, ha lehajolok, nem tudja felvenni a mozgásom. A kendőben (nandu hordozókendő)nincs ilyen gond, ő is sokkal jobban elvan benne. A kendőben 2 órát is simán elvan, el is alszik benne.


Ha ragaszkodsz a kenguruhoz, menj be egy üzletbe, és próbáld bele többfélébe a babát. Nem mindegy, milyen a testalkata, hogyan simul bele, mennyire tudod állítgatni a távolságokat, melyiket érzed biztonságosnak. Engem ilyen esetben nem a márka érdekel, hanem hogy szó szerint testhezálló legyen.

2011. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Nekünk ilyen van. Naponta 3szor használtam kutyasétáltatáshoz amíg a 3.on laktunk. Egyszerűbb volt, mint babakocsival. Mostanában már inkább babakocsit használok, mert elköltöztünk.

2011. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A másodikkal egyet értek. Kengurut ne! Egészségtelen, mert a baba lábai csípőből lógnak, az összes súly a lába közti részre terhelődik és gerincére, és a gerince pedig ki van egyenesítve, ami nem jó. Ráadásul nem is tudod sokáig használni, mert a legtöbben csak elől lehet hordozni, ami 7 kiló fölött már kényelmetlen. amelyikben meg lehet háton hordozni, azt sem fogod háton, mert rossz a súlyelosztása.

[link]

[link]

[link]


Viszont vannak jó hordozók, ilyen pl. a kendő, a mei tai vagy a csatos hordozó. Ezek biztosítják a megfelelő tartást, ami kifejezetten jó a babának.


A helyes póz ez (enyhén felhúzott térdek, terpesztartás, amit egy kenguru nem tud biztosítani):

[link]

2011. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pindurpandurbizomanyi.hu 12oo ft
2011. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!