Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januári babádnak milyen...

Januári babádnak milyen babakocsija van vagy lesz?

Figyelt kérdés

Linkelnétek róla képet?

Nekünk Pierre Cardin Ps646-TS van. Van valakinek tapasztalata erről a babakocsiról? A hordozó részt mennyi ideig tudtátok használni? Nekem elég strapabiró babakocsinak tűnik. Valóban az?


2011. nov. 13. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem bergon van.Jan. végén született a babám átlagos súllyal és hosszal de rohamosan fejlődött :)Nagyon jól tettem,hogy ezt a kocsit választottam,mert nagyon tág és kényelmes a belseje,így az én nagy fiam még mindig bőven elfér benne úgy is ha jól bebugyolálom.

[link]

2011. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Raf pol Fenix.nekünk nagyon tetszik!Már megvettük,mi a neten rendeltük,nem tudok neked linkelni de azt hiszem dr.bubó a bababolt neve,itt találtuk mi a legolcsóbban.
2011. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaz az én kislányom januárban született.De nekünk Kunert VIP-volt,nagyon jó téli babáknak.De láttam a neten már van Kunert Silver is,ha most lennék terhes akkor olyat vennék.Az amit te írtál,azt januári babának nem venném meg.De nekem alapból nem tetszenek az ilyen fajta kocsik.
2011. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi azt akartam írni hogy nem januárban született.
2011. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Roan Jolly Joker kocsink volt, januári babánknak tökéletesen bevált,a 2. télen is, mert jó nagy, kényelmes, könnyű terepen (hóban) is tolni.

Hordozót csak az autóban használtunk, nem kellett, hogy a babakocsihoz legyen, úgysem abban sétáltatunk.

2011. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem ilyet vennék télre.
2011. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért nem vennétek ilyet? :S
2011. nov. 16. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nagy kerekűt vennék, amit könnyű hóban is tolni, a másik, hogy újszülöttnek legjobb az, ami kellemesen ring, mint régebben a mélykocsik pl. Cam vagy PegPerego Classic.

Téli babának áldásos a mózeskosár.

A hordozó csak az autóba kell, és otthon pihenőszéknek, etetőszéknek.

De ha ajándékba kaptunk volna ilyen kocsit, mint a tiéd, örültem volna, és használtuk volna :) Jól megnézegettem, jó kis kocsi! Biztos, hogy meg leszel vele elégedve, nekünk is volt régen Pierre Cardin kocsink (kicsit egyszerűbb), és tuti volt.

Öööö... nem dönthető vízszintesig, akkor hogy fogod sétáltatni benne a babát, amíg pici?

2011. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19.04 vagyok

Azért nem vennék ilyet mert nem valami zárt ez télen egy újszülöttnek.A másik nekem ne mondja senki hogy a bébihordozó kényelmes egy újszülöttnek.

2011. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem újszülöttnek való babakocsi. Vagyis nem babakocsis sétákhoz való, hiszen vízszintesen kell feküdnie a pici babának, amit ez a kocsi nem tud.
2011. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!