Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit ad gyerkőcének lefekvés...

Ki mit ad gyerkőcének lefekvés előtt inni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete nem issza meg a kislányom fürdés után a tejet.Arra gondoltam h vacsi után adnék neki de h akkor fürdés után mit adjak neki?Teát vagy vizet?Ki mit ad?

köszi a válaszokat..


2011. nov. 15. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

kakaópor, maci kávé, vaníliás cukor? ha ízesítenéd lehet elfogadná.

14 hósom tápszert kap, 3 évesem (16 hós kora óta, mióta nincs tápszer) kakaót.

2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak vizet.Még télen is!!Teát,málna szörpöt csak ha megyünk el,de a szörpből is csak annyit hogy legyen íze nem töményen.Néha kap szívószálas gyümölcslevet,de inkább vizet az a jó szomjoltó!
2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos. 7kor vacsizik, iszik teát, fél8 fürdés és alvás elött tea, éjjel ritkán kel de tea. kakao csak reggel (tápbol)
2011. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogmosás után csak vizet kapnak a gyerekeim.

Előtte meg a vacsinál gyümölcslé.


Igaz, nálunk tejallergia van/volt, így se reggeli se esti kakaózás nem volt soha. Kislányom még tejet sem kapott, 2 éves múlt.

2011. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Semmit.Fogmosás után egyébként is csak vizet kapnak.Talán nincs is szüksége semmi re a kislányodnak azért nem fogadja el a tejet.Anélkül is el lehet aludni.
2011. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megkínálom vízzel ha kér iszik ha nem nem.köszi a válaszokat..
2011. nov. 15. 14:48
 7/7 bébyke111 válasza:
Szerintem is csak a víz. Mindenféle cukrozott akármit este még adni szerintem nem jó ötlet. De kinek mi vált be. Az én kislányom 19 hónapos de nagyon ritka ha kér valami mást a vízen kívül.
2011. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!