Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni a kiságyba...

Érdemes venni a kiságyba gumilepedőt? Ti milyet vettetek? Nem zörög, ha mozog a baba? Nem csúszik rajta a lepedő? Nem izzad a baba miatta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem, szerintem beizzad a pici a gumilepedőtől. De nem is hiányzott soha. Szerencsére gyorsan rájöttem, milyen pelus bírja ki reggelig, így a baleseteket eddig is megúsztuk. Nekünk a Huggies vált be, abból nem folyik ki semmi, bár baba válogatja, attól függ, milyen formájú a picur.
2009. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mi az első hónapokban használtunk gumilepedőt, de olyat, aminek gumírozott a széle,hogy ne csússzon el, pont rápasszoljon a matracra, arr meg frotír lepedőt raktunk.Mi szerettük, mert ha büfi után bukott, vagy esetleg apa félrecsomagolta a pelust, akkor is csak lepedőt kellett cserélni, amatrac nem lett nedves, szerintem praktikus, nekünk bevált anno.A babát sem zavarta, mert méretre lett véve , így nem csúszkált el!Nálunk van légzésfigyelő szenzorpad a matraca alatt, azért is akartuk, hogy az véletlenül se lehessen nedves.Remélem tudtam segíteni, a legjobbakat!

2009. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Mi sem vettünk gumilepedőt, szerencsére jó a pelusunk, pedig éjszaka nem teszem tisztába. Még soha nem volt balesetünk emiatt.

Én is azt gondolom, hogy zörög, csúszkál és ebben a melegben beizzad a baba.

2009. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom babafüggő is lehet, az én kisfiam alatt is volt (bár csak egyetlen egyszer volt átázásos baleset) és nem izzadt bele, nem is csúszkált, meg semmi.
2009. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

szia! nekünk kezdetben volt, de kivettem a fiam alól.

pont azért, hogy szellőzni tudjon a matrac.

a fejéhez mindig raktam tiszta textil pelust, így a büfit gyorsan lehetett orvosolni.

2009. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát érdekes, én olyan lepedőt vettem, ami a folyadékot nem, viszont a levegőt átereszti, beleizzadni nem szokott. és nem is zörög:D

[link] ez az a cucc, nekünk bevált. mondjuk nálunk sem volt még baleset, de a biztonság kedvéért, miért ne.

2009. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én az ikeában vettem gumirozott szélű lepedőt, szerintem ott a legolcsóbb, alá tettem pedig tecsoban lehet kapni de talán máshol is vékony anyagú lepedő alátétet,gumiszerű anyaga van. de 7 hos a pici és még egyszer sem volt átázás, de még használjuk. nem zörög, semmi hangja az alátétnek.
2009. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van gumilepedő.

A kislányom éjszaka is bukik, hiába a sok büfiztetés (refluxos). A textilpelus meg nem elég a feje alatt, mert:

1. kicibálja inkább és játszik vele, meg magára tekeri

2. mindig kirándul az ágyában, sose ott van és úgy, aogy és ahol letettem.

6 hós

2009. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes.Nekünk is van.Még az elején volt baleset,de nem pisi...Ugy emlékszem,a miénk is légáteresztős és nem a teljes matracméret hanem kb.70x100.Nem izzad bele a gyerek,nem csúszik és egy hangja sincs.2-3 ezer körül vettük a Kenguru Goldban.Ja,és a felső része bársonyos tapintású.
2009. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!