Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOGYAN VÁLASSZUNK GYEREKÜLÉST?

HOGYAN VÁLASSZUNK GYEREKÜLÉST?

Figyelt kérdés
Mik azok a legfontosabb kritériumok, elvárások, amik a gyerekülés vásárlásakor szóba jöhetnek.
2011. nov. 22. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]



érdemes elolvasnod

2011. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- Új legyen, ne használt, kivéve, ha közeli ismerőstől van (mert lehetnek rajta rejtett hibák, és - bár szerintem nem sok ilyen van -, lehet, hogy már volt balesete az ülésnek. Ha kevés pénz van rá, akkor is inkább egy olcsó, de új, mint egy szintén olcsó használt.

- Ne vegyünk látatlanban ülést.

- A gyerkőcöt nem árt belepróbálni, hogy kényelmes-e neki.

- Az autóba is bele kell próbálni.

- Ne legyen átfogó kategória (9-36 kg, 0-25 kg), mert ezek bár olcsóbbak, nem a legbiztonságosabbak.

- Lehetőleg ne valami "noname" márka legyen, hanem valami ismertebb, és nem árt megnézni a töréstesztjét (a legmegbízhatóbb ülésteszt: [link] ). Szerintem a "közepes" értékelésű ülések még elfogadhatóak biztonságilag, de az ez alattiak már nem.


Hirtelen ez jutott eszembe.

2011. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mekkora babának?


szerintem a legfonosabb, hogy új legyen és masszív. ha engedi a pénztárcátok, akkor jó, ha törésteszten is jól szerepelt. (de mi pl.olyat vettünk, aminek nincs töréstesztje, de jó erős felépítésű, így fele annyiba került, mint az ugyanennyit tudó társai).

2011. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami nevet tudnátok küldeni?Törésteszt eredményeket hol találok?Köszönöm a gyors segítségnyújtást.
2011. nov. 22. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Meggy premiumról hallottatok már?
2011. nov. 22. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

törésteszt:

[link]


egyéb infók:

[link]


ha újszülöttnek, akkor szívesen ajánlom ezt (mi ezt vettük, nagyon jó. amíg pici, háttal utazik, ha ülni tud, akkor szembe is használható. de ennek nincs töréstesztje.)

[link]


ennél jobb és drágább a Besafe (szerintem eza legjobb minőség) , aztán jó még a Römer, Maxi Cosi...

2011. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk BeSafe van, azt tudom ajánlani.
2011. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és 2007-től ADAC-tesztek:

[link]

2011. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!