Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még rajtam kívül...

Csill79 kérdése:

Van itt még rajtam kívül olyan anyuka akinek megromlott a párjával, férjével a viszonya mióta megszületett a baba?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom és kapcsolatunk romokban,nagy részben az apai ösztönök hiánya miatt!
2011. dec. 2. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Párom többször panaszkodott már, hogy kívülállónak érzi magát. Szerintem túloz... Igaz nem olyan, mint régen, de semmi nem olyan...

Próbálok tenni, hogy ne így érezzen, de véges az energiatartalékom :(

Vannak hullámvölgyek, de nem mondanám romnak.

2011. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mit értesz az apai ösztönök hiánya miatt? Ekkor gyerekkel még kevés apuka tud játszani. Főleg akkor nehéz,ha az anyuka elkényezteti a gyereket és teljesen magához szoktatja.

Válás helyett meg kellene beszélnetek a gondjaitokat.

2011. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük ezerszer,de nem változik.Semmi közös tevékenységük nincs.Még játszani sem tud vele.
2011. dec. 2. 22:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. Sokat beszéltem erről a férjemmel és nagy nehezen kiderült, hogy az a baja, hogy a kislányunk túl anyás (még cicizik) Úgyhogy változtattam :)

Este magukra hagyom (én elmegyek fürödni) csak akkor megyek oda hozzájuk, amikor már nagy sírások vannak. Reggel a hasára rakom a picit, este mikor hazajön Apa az ajtóban várjuk, együtt örülünk neki, ilyenek..így szépen összeszoktak. Már a lányunk szalad az apja elé átölelni :) ... és beindultak az Apai ösztönök is szép lassan. Kipihentebb lettem és tudok a férjemre is figyelni már és a kapcsoltunk jobb lett, mint valaha (15hós anyukája)

2011. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

22:41es vagyok-csak közben olvastam a kommentedet

Az elején úgy játszottunk, hogy Apa figyelt, aztán később odaült hozzánk, aztán együtt játszottunk, most m eg egyedül hagyom őket.

Így hogy meg mondja már, hogy: Apa. Nagy lett a szerelem!

2011. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1 éves a kisfiunk de még most sem tud igazából mit kezdeni vele.Nincsenek nagyon családi közös programok max a bevásárlás meg a nagyszülő látogatás.Gyakorlatilag mindent egyedül csinálok etetés altatás fürdetés ő meg csak akkor segít ha megkérem magától nem.Sétálni is akkor megyünk amikor rászólok.Imádja a fiát és engem is csak ő ilyen típús sajnos:(

Nem járunk el sehová nincsenek igazi barátaink és a napjaink majdnem egyformák.Alig várom, hogy hazaérjen munkából aztán amikor hazaér elgondolkodom minek is vártam annyira?Sokat is szoktunk ezen vitatkozni, hogy nem vesz részt kellő képpen a családi életben de sajna nincs javulás....Nagyon jó ember csak LUSTA mint a fene.

A szex sem az igazi már vagyis amikor van akkor nagyon jó de odáig eljutni nem egyszerű.Ez van...majd biztos lesz jobb is.

2011. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Másoktól mindig azt halom,hogy apuka etetett,altatott,fürdetett,de ha ezeket nem is csinálná akkor legalább játszana vele,de még azt sem tud.Fogalma nincs semmiről vele kapcsolatban:(
2011. dec. 2. 22:53
 8/24 anonim ***** válasza:

Pár napja volt itt egy hasonló anyuka.

Őneki amúgy az a remekbe szabott ötlete támad, hogy miután az apuka le se tojta első szülött gyerekét, akkor szül neki még egyet.

Na azóta apuka másik nőnél vigasztalódik, anyuka 2 gyerekkel vegetál.


Amúgy az leső hónapokban a férfiak zöme problémásan viszonyul csmetéjéhez kisebb nagyobb mértékben.

A probléma ott van ha már nem is próbálkozik.

2011. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"...apuka etetett,altatott,fürdetett,..."


E három ritka dolog 1 éves kor előtt, ezért is hangsúlyozza annyira az akinél nem így van. :)

2011. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy olyan ritka,csak a házunkban van 3 ilyen anyuka!!!Nem az én elvárásaim nagyok.
2011. dec. 2. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!