Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik 4 honapos babatok...

Hogy alszik 4 honapos babatok napkozben, es hanyszor?

Figyelt kérdés
1 het mulva lesz 4 honapos a kisfiam, es ugy vettem eszre hogy valtozni fog az alvasi szokasa napkozben. Eddig 1,5-2 orat volt ebren egyhuzamban aztan 45-50 perc alvas, szopi es igy tovabb, 2 napja viszont nem akar aludni meg ennyi ido utan, nagyon tiltakozik az altatas ellen es csak cicivel tudom megnyugtatni, abba belealszik de viszont igy 10 perc mulva mar meg is van ebredve es nyugos utana. tejem biztos hogy van mert meg utana tudok kifejni. Lehet hogy at akar terni a napkozbeni 2 alvasra? Mikortol szoktak atterni?
2009. máj. 18. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Az Én kislányotm 4 hónapos lesz 20-án. Eddig úgy volt a napirendje, ahogy Te írtad, 2 hete azonben délelött és délután 1-1 órát alszik, a többit ébren tölti.

Viszont éjszaka csak ritkán kel fel, eddig viszont 2szer evett.

Szóval nekem áttért a napi 2 alvásra.

Jó babázást

2009. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Változó.....Kisfiam 4,5 hónapos napi ötször eszik,két evés között alszik fél-egy órát.Viszont volt már többször is,hogy egyáltalán nem aludt el a két étkezés között,ilyenkor kicsit nyűgösebb.

Evés után sokat ugrabugrál,alig áll meg egy percre és ez is kifárasztja,máskor meg rögtön bedobja a szunyát.

Szerintem ez a meleg idő is befolyásolja őket,hiszen mi felnőttek is kicsit "nyomottabbak" vagyunk ilyenkor.

Egyébként ez az áttérés folyamatosan zajlik,csak kevésbé észrevehető.

2009. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyet csinált, nem volt elég neki a kaja, azóta kap tápszert, gyümölcsöt, Sinlacot. 5 hónapos jól alszik újra.
2009. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!