Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, még korai, de nagyon...

Tudom, még korai, de nagyon érdekel, hogy nektek milyen esernyőre csukható babakocsi vált be?

Figyelt kérdés

Tavaszra szeretnék venni, a pici lányomnak egy esernyő kocsit, ugyanis a nagy 13 kg önmagában, ráadásul fogás sincs rajta, alig tudom levinni a lépcsőn, fel pedig egyáltalán nem tudom hozni. A védőnőnél is nagy lépcsők vannak. Kint nem lehet hagyni, hisz itt sok a rosszabbik fajtából való kisebbségi egyén. Buszra sem tudom feltenni.

Bár még csak 5 hónapos a lányom és nem is akarom április előtt megvenni, de szeretném a véleményeteket kikérni, hogy nektek milyen vált be.

Szempontok: faluban lakunk, ergo rossz és nem ritkán föld utakon kell használni, addig lehessen dönteni a támláját, hogy kényelmesen aludhasson benne, ár: 40 ezer forintig.

Köszönöm szépen!


2011. dec. 19. 12:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Azért szeretném ilyen korán elkezdeni a keresést, mert szeretném az igazit megtalálni, lesz rá 3 hónapom.

Terhességem 2. felétől kerestem az igazi kocsit, de sajnos nem találtam meg. Bár úgy érzem megtaláltam volna, ha párom nem halogatta volna egy 30 km-re lévő kocsi megnézését. 38. héten még nem volt babakocsink. De a lányom már elindult, és míg bent voltunk a kórházba párom megvette az első ránézésre nagyon jó kis kocsit, de azóta szidom mint a bokrot, mármint a kocsit. Hatalmas, sehová nem lehet vele bemenni, nagyon nehéz és sokáig tartott megtanulni hogyan is kell irányítani. Most szeretnék egy olyat amiről tudom, hogy jó lesz, lányomnak is és nekem is.

2011. dec. 19. 12:20
 2/8 anonim ***** válasza:

én 1 évesen jutottam el eddig a gondig.


de nem találtam normális esernyöre csukható kocsit. szerintem 40.000 egy egész jó ár ezért sokfajta van.


ami könnyü esernyöre csukható pár kilós, azok ezek a kis dupla kereküek (szerintem az anygon rossz még városban is) és nem esernyöre csukható. találtam habár talán egyett de annak meg zacskóra emlékzetetö huzata volt.


a végén a legkönnyebb kocsi amit mi megvettünk, kicsire de lapra csukahtó az Britax B-mobil volt, 8 kiló összesen. imádom. hátul kicsit nagyobb a kerék, de azért rossz úton ráz egy kicsit, de szerintem ezek a kis kocsik között nincs olyan ami ne rázna.

mi mindegyiket használjuk.


a kombit itthon a faluban, mert nem kell cipelnem, a britaxot meg az autómba van és ha megyek bevásárloni vagy valahova, nem kell közdenem a 12 kilós kocsival.

2011. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nem kocsizunk de bnőmnek a Bertoni sport bevállt.
2011. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Chicco liteway, vízszintesig dönthető, 3 hónaposan már utálta a mózest, ezért ebbe tettük.

Voltunk vele erdős úton is sétálni, a nagy kocsival könnyebb lett volna talán, de így sem volt vészes.

Én macskaköves úton járok vele minden nap.

Látnád, nálunk milyen durva lépcső van :), most már szatyrokkal sok felhoznom, tény, de azért még fel tudok jönni.

Csak ráfaragtam, mert nyáron vettük, akkor nem volt hozzá lábzsák, most tök jó lenne, mert külön nem kapok. Most meg a kocsi lábzsákkal akciós.

2011. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha nem kocsizol akkor hogyan viszed babád magaddal?
2011. dec. 19. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem fogsz találni olyat, ami esernyőre csukható, és jó földutakra is. Azok általában ici-pici kerekekkel rendelkeznek.

Nézz esetleg olyat, ami lapra csukható, könnyű (8 kiló körüli), és nagyobb kereki vannak. A legkönnyebb sport babakocsi a Quinny Zapp, ami 6 kg, és nagyon picire csukható. Nem dönthető a támlája, de vannak "koppintásai", mint pl az Espiro Magic, Baby Markt babakocsik,amik tiszta Zapp-ok, csak dönthetőek, és olcsóbbak. Sajnos a kis kerekek miatt nálad ők se jöhetnek szóba.

Nekem 2 babakocsim van, Egy Quinny Buzz, és egy Zapp. Sétálni az itteni rossz utakon tökéletes a Bzz, és nagyon jól téliesíthető, kényelmes a lányomnak. A Zapp meg bevásárlókocsi, mert extra kicsi a csomagtartóm, és körülményes összerakni a nagy kocsit. (Előttük volt egy Graco Ultimám, és egy Cam Comby Family-m is. De a quinny az igazi.)

Neked kb. ezt a kocsit tudnám elképzelni.

[link]

2011. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyszer amikor kocsival voltunk megijedt egy nagyobb kutya ugatásától igy nem szereti a kocsit. Pedig egy nagyon tökéletes kocsink volt(Top rider bs05) Ez kb 9kiló,nagy hálóval...S lábzsák is van hozzá. Mi ezért Mei taijal közlekedünk. Nekünk nagyon bevállt:) [link] Ez az a kocsi,csak nekünk kék szinben volt.

S szép és könnyű is relativ... Ma már feltétlen átforditósat vennék. Egyébként Vácra került a kocsink és azt mondta az anyuka hogy nagyon bevállt neki:)

2011. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van és én is meg a kislányom is nagyon szeressük.Azért is jó mert az első kerekei fixálhatóak.És nagyon megéri az árát mert sok minden van hozzá.

2011. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!