Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos fiam nem szeret...

2 hónapos fiam nem szeret hason feküdni és most már csak egy oldalra fordítja a fejét. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen korú baba nem szeret hason lenni. Az enyém 3 hósan is ordít hason kb.20mp után. Próbálgasd. Szerintem ha egyébként fordítja a fejét a másik irányba is nincs semmi baja.
2009. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit ne csinálj vele. Mi sem szerettünk hason lenni, addig amíg hasra nem fordult. Na akkor is volt üvöltés fél perc után, de napról napra többet bírt hason lenni. Most 5 hónapos és már fél óra-órát is elvan hason, játszik.

Én soha nem tettem hasra, ha ő nem akarta, most mégis élvezi.

2009. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm... Nálunk is ez volt,csak egy oldalra fordította a fejét + nem hasalt. Elvittük dévény tornászhoz,kötött izmok,torna. Már emeli szépen a fejét,könyököl is és nem sír. 1 hónapja járunk, heti egyszer,az elején kétszer, 4 hónaposak vagyunk.
2009. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Nekünk a védőnő azt tanácsota h. ha nem akarom később tornázni vigyem álandóan(a kötött nyakizma miatt), akkor fektessem hasra és próbáljam a másik irányba fordítani a fejét. Persze fokozatosan. Vagy ha ez még nem megy akkor amikor büfisztetsz akkor irányísd a másik oldalra a fejét. Nagyon megszenvettünk vele. De megérte mert már forgatja az 5hós babám a fejét. Türelem. Menni fog!
2009. máj. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!