Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan elég ha már csak...

6 hónaposan elég ha már csak reggel és este kap tápszert, mindkét alkalommal 200 ml-t? Ti hányszor adtatok még tápszert 6 hós babutoknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha rendesen iszik a "szilárd" vagy "főtt" étel után, akkor elég.
2012. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Iszik bizony rendesen :) Néha sokat is! Most tanulta meg magának fogni az üveget, így nagy az öröm hogy nem anya irányítja a mennyiséget! Vizet kap tea helyett! jobbnak láttam :)
2012. jan. 1. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, fél évesen nem az számít, hogy jól lakik-e, hanem, hogy neki még a tej kéne lennie a fő tápláléknak! és így még csak az ajánlott fél liter sincs meg, nem hogy fél liter.
2012. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én 5,5 hónaposom reggel cicizik + még kap 60 ml tápszert.

Délelőtt gyümölcs.

3 körül főzelék.

6 körül tejpép.

Este cici+ 120 ml tápszer.

Nem iszik meg többet, és fogalmam sincs h mennyi tejem van, mert nem mérem.

(Napközben teát iszik)

2012. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem hogy a fő táplálék, bocs, elírtam.

fél évesnek megterhelő még az ahogy eteted :(

2012. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most a napirendünk:8kor 200ml tápi

11 és dél között gyümi

3 körül főzi amit én csinálok

6 körül pép (sinlac gyümivel)

8kor megint tápi

ami ezek szerint nem jó :( Hova varázsoljam vissza tápit????

2012. jan. 1. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, csak a Sinlac helyett adjál neki tejpépet, abba is lehet tenni gyümölcsöt. Mert a Sinlac tejmentes, a tejpépben meg van tejfehérje, és akkor kijön a fél liter tejalapú táplálék. Én már biztos nem szoktatnám vissza a tápszerre.
2012. jan. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, sinlac helyett adj tejpépet. arra nincs is szükségetek ha tápis :) viszont a tejpép összetétele pont olyan mint a tápszernek.


és majd pár hét múlva vezesd be, hogy dél körül főzeléket adsz, meg persze majd ha már másképp alszik kéne a 10órai gyümölcs és 7-8 hónapos korától az uzsonna tejtermék lesz :)

2012. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Szerintem is a sinlac helyett adj pépet.

Amúgy nekem van egy 27 hónapos kisfiam is, őt is ugyan így etettem.És semmi baja nincsen, nagyon jól fejlődött/fejlődik.

Mindenkinek magának kell persze eldönteni, de engem speciell kiráz a hideg a 6 hónapig csak anyatejet sztoritól - főleg ha nincs is annyi teje az anyukának. Az ismertségi körömben nagyon sok az olyan anyuka, aki 6 hónapig tényleg nem adott mást a gyereknek, csak anyatejet, aztán most meg sírnak, h jajjj, nem eszik meg nekik semmit, és full cicifüggő a gyermekük. Most nem rosszat akarok ezzel, ez csak az én álláspontom, nem muszáj elfogadni, vitába nem szeretnék szállni.

2012. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én babaám is 6 hónapos és ugyanigy eszik...sőt kezdi elutasítani a tápszert....a védőnő szerint rájött, hogy finomabbat kap kanállal, igy minden ok
2012. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!