Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba ruhát együtt mossátok,...

Baba ruhát együtt mossátok, mosnátok a 2,5éves kisgyerekével?

Figyelt kérdés
Még csak most fogom kimosni az első szériát.

2012. jan. 3. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. babának való mosóporral és öblítővel, de gondolom te is így csinálnád:)
2012. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már korábban volt hasonló kérdés, én akkor sem értettem, hogy miért kéne külön mosni. Én soha, egy percig nem mostam külön se a nagyét se a piciét, se a mienket. És normális mosószereket használok. Valaki mondja már meg, hogy mi szükség a külön mosásra! Ha érzékeny a bőre és allergiás lenne, azt megértem, de ha nem, akkor mi szükség rá?
2012. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én se mostam soha külön egyikét sem. és külön mosóport se használtam. akkor van rá szükség ha ekcémára való hajlam,allergia....gyanu van
2012. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se mostam külön egyikét se, se a mienktől, se a testvére ruháitól. Én se értem mi baja lenne.
2012. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A baba ruhákat külön mosnám a miénktől,csak azon vaciláltam,hogy akkor a kisfiamét is hozzácsapnám és azokat innentől nem a miénkkel mosnám,mert 6kg-ot lehet pakolni a gépbe....

2.:pontosan nem tudom miért kell külön mosni.Nekem anno ezt ezt mondták.

2012. jan. 3. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:
azt mondják, ha ekcémára való hajlam van a családban.csak ma már mindenki túlóvatos és úgy értelmezik,hogy mindíg.
2012. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb az első két mosást csináltam teljesen külön a kicsiét. Utána együtt a nagyéval babamososzerrel,aztan kb fél éves korától néha a mi ruhánkat is hozzátettem,ha olyan szinu volt. Egy éves korátol elhagytam a babamosószert,de nemrég(most 1,5 éves) visszavettem,mert a nagy valamitől elkezdett viszketni.
2012. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, két gyerekem van 2 éves és 7 hónapos, soha nem mostam külön ruhát. Együtt a miénkkel, normál mosóporral, öblítővel.
2012. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. Én azért szoktam külön mosni, mert nagyon fehér bőre van és az orvos, védőnő is mondta,hogy külön mossam (nem mondta volna akkor is külön mosnám). Ha lenne még egy gyerekünk akkor az övékét egybe mosnám mienket meg külön.
2012. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!