Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt elektromos babahin...

Akinek volt elektromos babahintája, légyszi tapasztalatot írna?

Figyelt kérdés
Sajnos a kislányom nem akart csak kézben elleni, és kaptunk kölcsön egy hintát. Ezt nagyon szereti, képes lenne fél napokat lenni, és jókat alszik benne. Mivel ő már a 3. gyermek, és a középső csak 15 hónapos, nem tudom megoldani, hogy mindig kézben legyen, ezért nagyon szeretjük a kicsi és én is. De attól félek, hogy nem-e fog hozzászokni az állandó ringatáshoz. Amikor elvan és nézelődik, akkor beteszem az ágyba, vagy beszélgetek vele, de mikor elálmosodik, ott 2perc alatt elalszik, de mikor leállítom, vagy áttenném az ágyába 5 percen belül fennt van és ordít. Szóval erről kéne tapasztalat, hogy mennyire szokik hozzá. Éjjel még nincs gond az alvással, és ezt nem szeretném, hogy megváltozzon a hintáztatás miatt. 3 hete használjuk kb. ez alatt még nincs gáz vele.Most 2 hónapos a kicsilány. Köszi
2012. jan. 8. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki ha el van benne , nekünk isx volt a fiam utálta igy kézben volt minduig én meg nem haladtam semmivel. ha a kicsi szereti hagyd benne! ÉS!!!!!!! ami nagyon fontos hogy minden védönö és gyerekdoki azt mondja hogy a hinta , a ringatás segiti a fejlödését, jo a lelkének és értelmi szintjének. had hintázzon. amugy azt hiszem ezek 13 kiloig jok, és mire 13 kilo lesz már szaladgálni fog és akkor már nem kell a hinta. nappalra hagyd benne ha szereti
2012. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. A lányom már 9 hónapos, lassan kinövi. Jól el volt benne, de nem szokta meg a ringatást. Mióta tud mászni, meg állni, azóta nem is marad meg benne, hanem inkább "kintről" játszik vele. Fel áll, bekapcsolja, élvezi a zenét, meg hogy himbálózik. Szerintem ha el van benne a babád, akkor használd ki, nem lesz "ringatás függő" szerintem. :)
2012. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is van elektromos hintánk,fiam nagyon szerette,sokat volt benne.nem szokta meg,mert amikor már megtanult mászni,akkor többet volt a földön mint a hintában.egyébként nekünk van rezgős pihenőszékünk is ami megint nagyon jó,azt mégjobban szerette a fiam mint a hintát.
2012. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kicsit nyugodtabban teszem akkor be a hintába.
2012. jan. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!