Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok milyen volt/lesz a...

Nálatok milyen volt/lesz a szülinapi torta? 1 évesnek

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezen gondolkodom.Még nem néztem ki,de vannak elképzeléseim.Az biztos,hogy veszek,mert nem sütöttem még tortát és nem szeretném pont ezt elrontani :)

Az is tuti,hogy egy kutyás kép lesz rajta,mert imádja őket :)Egy pici gyertyával a közepén :)

Már nagyon várom :)

2012. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:) Biztos cuki lesz!


Én ma találtam egy receptet, zabpelyhes az alapja és 2 különböző színű túrókrém kerül rá, így lesz réteges. Majd a tetején egy vékony csokiréteg + tejszínhab.

Szerintem ez lesz, de még gyűjtenék ötleteket.

2012. jan. 8. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

[link]

Ilyen alakú lesz, viszont Micimackós.

2012. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Minnie egeres. Nagyon tetszik neki, sok ruhája is van, és mindig mosolyog rájuk. :)

Rózsaszín-pöttyös alaptorta, rajta Minnie-vel.

2012. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy kakaós-túrós torta lesz. Mivel imádja a kicsi a túrórudit (csoki nélkül), ezért a nagy (3 és fél éves) kitalálta, hogy süssek túró rudi tortát.

Ezt a sütit mi bocisütinek nevezzük, mert alul kakaós süti, középen túrókrém, felül foltokban kakaós tészta van rajta. Így úgy néz ki, mint egy foltos boci.

Most ezt úgy tervezem megsütni, hogy nem sima tepsibe, hanem egy őzgerinc formába teszem és mindenütt befedem a túrót a kakaós sütivel. Így kiborítva egy hatalmas túró rudira fog hasonlítani. Remélem. :)

2012. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Zabpehelyből készítettem, gyümölcsökkel a tetején. Nem kell sütéstudás hozzá, recept a neten :)
2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kedvenc huzogatós játékát csináltam meg marcipán borítással.Egy kis bogár volt aminek a tetején fomabedobó van.Imádta:)))(oké én cukrász vagyok)Csoki krémmel töltve.

a másik "sima"eper torta volt a vendégeknek.

Én nem vagyok az afajta aki ilyenkor zabból meg korpár lsiztből sütkérezik meg tojás nélkülit,mert 1 évesen már ehet mindent.....no de nem is ez volt a kérdés.

Nagyon kedveltek igen a számos torták is,meg a fényképesek,de én is mindig valamiféle formás tortára beszélem rá a "vevőket"mert az a látványosabb és emlékezetesebb a gyerekeknek is meg a fényképen is jobban mutat 30 év múlva mint egy hűtőbe megdermedt túró torta:))(EZZEL SENKIT NEM LENÉZNI,MEGBÁNTANI NEM AKARTAM!!!!!!!EZ csak az én VÉLEMÉNYEM volt

2012. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 3 tortat kapott, egyet akartam, de a rokonokat alig lehetett lebeszelni, hogy ne vegyenek mindnyajan egy tortat. Mi szulok vegul is nem is vettunk neki. Mamatol kapott egy pillango tortat (en akartam ilyet), meg egy masik rokon sutott egy kerek tortat, egy masik meg egy kis teglalap alakut hozott. Egyik csokis, masik vanilias, harmadig epres volt.
2012. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cukrász torta volt (fekete erdő), nem sütöttem. 2db-ot vettem egy nagy méretűt és egy zsúrtortát amit szét majszolhatott, nagyon élvezte. Mind kettőn volt marcipán egy béka és egy kutya mert ezek voltak a kedvencei akkor. A nagy tortán volt tűzijáték is. És mindkettőn szám gyertya.
2012. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen, mert sajnos tejérzékeny a kisebbik fiam: [link]

Viszont rendes tojásos piskótából csináltam és amúgy pontosan ilyen lett külsőre is, mint a képen és nagyon-nagyon finom!

Azt a meggyzselét megcsináltam már azóta más tortához is, mert eszméletlen egyszerű és jó is.


Amúgy ma van a nagyobbik fiam 5. szülinapja, tegnap volt a bulija. Akartunk rendelni neki tortát, de mivel a kicsi még mindig tejérzékeny, csak a dobostorta jöhetett volna szóba, azt viszont nem szeretjük. Végül ezt csináltam meg: [link]

Mikor nagy meglátta, átölelt és azt mondta, hogy ez a legszebb torta és ő pontosan ilyet akart. Szóval megéri a pepecselés :)

2012. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!