Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Érdemes...

Tapasztalt Anyukák! Érdemes Coletto Austin babakocsit venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a mózes része, hatalmas, tuti elfér majd benne a pici 6 hónapos koráig. A sport részén kicsit furi helyen van a kapaszkodó, bár nem tudom, hogy mennyire használja majd azt a baba....tapasztalatlan vagyok még :(

Tud valaki segíteni?

30 hetes kismami


2009. máj. 25. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, de a sportrésze nekem elég fura. a kapaszkodó szerintem fontos, a fiam mindig fogja, meg hát biztonsági szempontból sem mindegy. ennek nagyon fent van.

[link]


ehhez pl. mit szólsz? kb fele annyiba kerül és a sportrésze is ok.

2009. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

vagy ez:))

2009. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 pinky1981 ***** válasza:
www.nikicabababolt.hu Én itt találtam rá a babakocsimra. Nézzél szét, hátha találsz kedvedre való babakocsit.
2009. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Az első babakocsit már láttam itt a neten, tetszik is, csak az a bajom vele, hogy üzletben nem látni, nem is ismerik, és azért csak jó lenne élőben látni, kipróbálni...

A második babakocsit pont most szombaton vettük szemügyre, csak sajna iszonyat szűk a babakocsi!!! A mózes is, és a sport is :( A mi babánk nyár közepén érkezik és még bővn téli zimankó lesz, amikor neki kell a mózes, és sajna ez olyan szűk, hogy felöltöztetem és már bele se tudom tenni, ha mondjuk 4 hónapos lesz...:(

A Coletto Austin babakocsiban minden stimm, csak az a nyamvadt karfa annyira bénán és fura helyen áll...:(((

2009. máj. 25. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vennék ilyen drága kocsit,amíg nem ismerem a babám szokásait! Pl. az én bébim nem ülve szeret utazni,hanem hason,közben játszik és kinézelődik a kocsiból,aminek teljesen felhajtható a napellenző része,úgyhogy totál kilát hason előre. ha megvettük volna anno az ilyen típusú babakocsit,most szerintem le se tudnék menni vele sétálni... mi télen voltunk picik,a mózeskosár tényleg nagyon nagyon hasznos,de ha nincs az sem nagy baj,mert az overáll + takaró iszonyat meleg,főleg,hogy alá is öltözteted - fázni biztosan nem fog egy sima,180 fokban dönthető kocsiban sem. Sokkal fontosabb szerintem,hogy nagy legyen a kupolája (napellenzője),ami védi a szél ellen is + legyen bundazsák hozzá télre.

Amúgy nagyon design-os,nagyon szép babakocsi,amit kinéztél!

2009. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

szia!

1.és 2. vagyok. nem tudom, h hol laksz, de amit belinkeltem, a baby point kocsi, bp-en kapható, a babaszafarinak van üzlete a váci úton, meg talán a határ úton is. szerintem ennyi pénzért érdemes megnézni. nekünk elég sok baby point cuccunk van, etetőszék, sportkocsi és meglepően jók. szóval szerintem 1 próbát megér. egyébként lehet, h télen már a sportrészt fogod használni, a fiam 2 hónaposan már ordított a mélykocsiban, mert nem látott ki... szóval én is elterveztem jó sok mindent előre, de az 1 éves kisördögöm beleszólt a dolgokba erőteljesen:))))

2009. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

teljesen rákkantattam a babakocsikeresésre:))))

ez talán?

[link]

travel system miatt megfontolandó elég keményen:))

2009. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyire nézed nekem a kocsikat :))

Nem tudtam, hogy a Babaszafarinak van üzlete, de köszi a tippet. Vidéki vagyok, de megyünk júniusban Pestre, tehát mindenképp megnézem a baby point babakocsit. Köszi a tippet! Egyébként ma du. megnéztük élőben a Coletto Austin babakocsit, és nem olyan, mint a képeken, teljesen rendben van a kapaszkodó, de azért nem akarjuk elkapkodni...

2009. máj. 25. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Írtam Neked priviben!
2010. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Válaszoltam! :)
2010. jan. 25. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!