Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdemes meg bundazsakot venni...

Erdemes meg bundazsakot venni 10honapos babamnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vettem még tél elején az akkor 9 hónapos lányomnak. A szánkózáshoz pl. kimondottan jó volt, mert nem kellett alá is pléd, meg rá is takaró. Csak beletettem és kész is.

Babakocsiban nem használjuk most, mert nincs hideg. De lassan kinövi az overált, és erre a télre már nem veszek újat. Így felöltöztetem majd, és bele a zsákba.

2012. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha veszel, azt már csak erre a télre veszed.


Egyébként attól is függ, hogy áll a járással. Nekem az egyik 11 hónaposan járt, a másik csak 16 hónaposan.


Mondjuk 10 hónaposan nálunk épp mindig nyár volt, így nem is tudom... :o)

2012. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt, hogy ilyen van:


[link]


A lábrész kicsatolható, így sokáig jó lesz még.

2012. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges nagyjából 1 hónapért! Jól felöltözteted, rétegesen és kész! Az én 10 hósomnak sincs, sose volt beteg. A szomszédunk meg overál+takaró+lábzsák aztán egész télen beteg a gyereke, ő is 10 hónapos.
2012. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vettem.Pedig már 22 hónapos a kislányom,mi babakocsizunk.Szerintem vegyél nyugodtan,jó lesz az a következő télre is.Persze ha még babakocsiztok.
2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Még annyit.Én is olyat vettem mint amit a 3-as belinkelt.
2012. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ez is gyerekfüggő. Egyik lányom még 3,5 évesen is be-be kéredzkedett a kocsiba, másikat meg 18 hónaposan tudtam utoljára beszíjazni, ő inkább gyalogol.
2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!