Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Morog a fiam. Miért csinálhatja?

Morog a fiam. Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Nem vicc és nem kamu kérdés!Kb 2 hete kezdte,főleg akkor csinálja amikor hanyatt fekszik akár itthon vagy séta közben a babakocsiban.Például fekszik nyújtom neki a játékot,elveszi majd nézi és morog rá!Jó múltkor elindultunk sétálni,kb 500 méteren keresztül csak morgott míg elnem aludt.Tuti hogy aki elment mellettünk azt hitte hogy kutyát tologatok!Lehet,hogy így viccesnek tűnik,mert mi is megmosolyogjuk,csak nehogy valami baj húzodjon meg a háttérben.
2012. jan. 27. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
... szerintem próbálgatják a hangjukat
2012. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
21 14-es!Az én fiam is néha befeszít közben,és ilyenkor még mellé rák vörös lesz a feje is)Örülök,hogy nem csak az én fiam ad ki fura hangokat!Múlt héten a tanácsadáson nagy lárma volt a váróban,gyerekek kontra szülők,egyszer csak a szülők elhallgattak és azt figyelték honnan jön a hang))
2012. jan. 28. 07:25
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom motorozott, berregett egyfolytában, mint amikor valaki próbálja beindítani a motort. Mi nagyon imádtuk, annyit nevettünk rajta.
2012. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!