Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom már mit tegyek. A...

Nem tudom már mit tegyek. A babám 8 hónapos, eddig aludt éjszaka, de most 2 hónapja rémálommá váltak az éjszakák. Ha sokat eszik ha kevesebbet mindig felébred. Van már 2 foga, jön fent is neki. Valakinek valami jó ötlete? Mit tegyek másként?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Használsz homeopátiás szereket? Ismered őket? Nálunk pár nap alatt segitett!!!
2009. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van viburcol,de este adtam neki,de nam segitett.Azt csak este kell adni?Több nap mulva használ?
2009. jún. 1. 09:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan fáradt vagyok,hogy már helyesen sem tudok irni.
2009. jún. 1. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Chamomilla vulgaris 15 ch napi többször, evés előtt vagy után min fél óra mulva, ne is igyon addig semmit, mert nem hat. Viburcol mehet éjjelre, de legyél kitartó, egy nap alatt azért nem hat! Lehet négy napig is próbálni. A kis bogyókat (5 db) kiskanál vizben feloldod, majd fekve beadod,hogy ne köpje ki.
2009. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kitartás, segiteni fog, a bogyókat napi négyszer is adhatod az elején, aztán elég lesz utána egyszer délután, este meg a kup!
2009. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.
2009. jún. 1. 10:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezekhez nem tud hozzászokni a szervezete ugye?Hisz homeopátiás.Hány napig adjam neki?
2009. jún. 1. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szokik hozzá, a tapasztalatom szerint sem. Én 3 hétig a bogyeszt folyamatosan adtam, kupot nem. De ő nappal nyűglődött, éjjel aludt. A kup jó éjjelre, de adhatod csak a bogyót is, mint én. Aztán elmult a probléma , nem adtam többet, tehát nem szokott hozzá.
2009. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!