Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik napról-napra...

Miért alszik napról-napra egyre kevesebbet éjszaka?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete kialakult egy szuper rendszer, 8kor evett, 9kor elaludt, és hajnali 5ig fel se ébredt. Viszont egy hete belázasodott, kiderült hogy húgyuti fertőzése van. Azóta antibiotikumot kap, és láthatóan jól van. Viszont bár még csak 2 hónapos, úgy csinál mint akinek a foga jön. Habzik a szája úgy nyálzik, dugdossa az öklét a szájába (idáig nem csinálta), és a nyelvével nyomkodja az alsó ínyét. Viszont nem vettem észre hogy fájna neki, nem sír vagy ilyesmi. Viszont nehezebb leraknom este, míg idáig elég volt betennem ébren az ágyba, és lekésőbb fél óra múlva aludt, most elég sokáig kell ringatnom míg elalszik, és csak így tudom letenni. És minden nap egy félórával előbb ébred... először 5 helyett 4kor, aztán fél4, 3, ma pl fél 2kor kelt, és utána már csak 2 órára aludt vissza, aztán megint szopi, és már csak 1 órát aludt. Mi lehet a baj? Mit tegyek hogy vissza tudjon állni a saját maga által kialakított rendszerhez?

2 hós baba anyukája


2009. jún. 14. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet még a fertőzéstől, vagy a gyógyszertől

de esetleg korai fogzás is, az én babaám is már 2 hónapos kora óta nyáladzik

vagy a meleg miatt gyakrabban szomjas esetlge?

passz

2009. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!