Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok textil pelenkát?...

Használtok textil pelenkát? Mi a tpasztalat, hogyan használjátok, mikor? Az eldobható pelusok közül melyik vált be leginkább?

Figyelt kérdés
Mi pelenkakiütést kaptunk az egyik pelelenkától (Pampers...), azt tanácsolták, tegyek alá itthon nappal textil pelust.... Az nem igazán vált be, most a déli nagy szunyi alatt inkább pucér popival altatom, jól betekerva. 3hós leány anyukája.
2009. jún. 3. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Nekünk a lila tescós vált be,megfizethető, és nem volt még kiütés. Textilpelust fürdetéskor használok csak, az van a kádban alatta:))
2009. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

én nem próbáltam a textilpelust.

amúgy Huggiest használtunk 1-es és 2-es méretben, 3-astól viszont lila tesco pelust, vagy Libero-t(ha kifogtam nagyon akciósan)

a Pamperstől a lányom is kipattogott, de semmi egyébtől, pedig próbáltunk dm-est, rossmann-ost, lidl-iset, penny-set

2009. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem használok és nem is használnék semmi pénzért textil pelenkát, viszont Pamperst sem. Egyszer kaptam ajándékba egy csomaggal és nem vált be, mert még a pisi is kijött belőle. Tescos lila pelenkát használunk - az a legjobb és a legolcsóbb is!
2009. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anno engem csak textilessel pelusozott anyu és sosem volt kiütésem sem semmi.Azért azzal sok a gond mondjuk,de múltkor azért rákerestem én is,háááát nemtudom,nekem esztétikusabb egy gyerek rendes eldobhatóban mint textilben:)
2009. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pénztárca függő a dolog. Én esküszöm a Huggiesra. A legjobb. Nem is kell olyan gyakran cserélni, mint az olcsóbbakat. De használtunk már Liberot és lila Tescosat is. Nem volt velük gond.A tescosat gyakrabban kell cserélni, mert ha tele van és mozog a pici, zselés anyag kerül a bőrére, ami megköti a nedvességet a pelusban. Ha már pelenkakiütéses, akkor a legjobb amit tehetsz, hogy minél többet legyen levegőn a popsi. És kend be Bepantennel vékonyan ha pelust adsz rá. Helyre fogja hozni! Jobbulást a kislánynak!
2009. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem volna kipróbálni a textilpelenkát, de - bár lehet, hogy én érdeklődtem rossz helyen - nevetségesen drágának találtam (pedig azt hittem, hogy olcsóbb lesz, mintha az eldobhatót venném, de maga a pelus ugyanabban az árban jött ki ki hosszú távon, +mosás). Erre azt mondta az egyik ismerősöm, hogy ő használtan vette, épp emiatt. Na, azt azért már nem! A bugyimat sem veszem használtan:)

Szóval mi emiatt maradtunk a Huggies 1-2-3-nál, utána pedig Liberót használunk, amihez nagykeráron jutunk hozzá egy kedves ismerős révén. Soha nem volt piros még csak kicsit sem a feneke (1 éves)

2009. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég macerás lehet a textil pelust használni.Próbáld a Huggies-t hátha az bejön.Nekünk bevállt.
2009. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
én lidl-est használok. fele annyiba kerül mint a pampers. ilyenről még nem hallottam, hogy a pelenkától lehet kiütést kapni. biztos, hogy nem a popsi krém elég zsiros? ez fontos. a babámnak csak egyszer volt nagyon piros a popsija, akkor amikor antibiotikumot kapott. akkor sokat volt a levegőn a popsi, csak sima meleg vizzel tölöltem le, és hajszáritóval száritottam.
2009. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is csak eldobhatót használunk. Egyedül a Pampers-el gyűlt meg a bajunk, mert mindig kifolyt a pisi, és egy nap 4-szer is át kellett öltöztetni.

Nekünk nagyon bevált a Libero, a lila Tesco-s, és a MyLove.

2009. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! nekünk a Huggies egyáltalán nem jött be, a Liberot próbálom most 4-es méretben, az egyenlőre nagyon tetszik, csak hát az ára ugye....
2009. jún. 3. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!