Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lett hirtelen elviselhet...

Mitől lett hirtelen elviselhetetlen kisfiamnak a fürdés? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Eddig imádott fürödni az 1 éves fiam, alig várta, hogy bemehessen a kádba.

De 2 napja mikor berakom a vízbe elkezd ordítani és nem tudom miért. Most is élvezi, hogy folyik a víz, ugyanúgy viselkedik mint eddig egészen odáig, hogy berakom a vízbe.

Egyik este az apja fürdette, mert én még főztem és elbénázta, a gyerek vizet nyelt, nagyon sírt. De utána még 2 napig ugyanúgy szeretett fürödni.


Átnéztem a lábait hátha seb van rajta ( pici korában körömbenövéses volt), de most nincs semmi. Egyszerűen nem értem.


Járt már így valaki? Mit lehet tenni?



2012. febr. 20. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
en ajanlom a DMes vizfesto tablettat, ami beszinezi a vizet, vagy a tusfurdot, ami kekre festi boret :) (nem hasznaljuk mindig, csak ha jol viselkedik)
2012. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongáson túl vagytok már? Nekünk a fürdésnél kezdődött. Mindig sírt, ja, és nem vehette ki a vízből apa, csak én. Aztán jött a többi...
2012. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom már volt valami hasonló legalábbis, mert olyan 7-8 hónapos korában csak én tudtam altatni, ha éjszaka felkelt és nem én mentem be hozzá akkor üvöltött stb.


Többször is előjöhet szeparációs szorongás?

2012. febr. 20. 09:38
 4/5 A kérdező kommentje:

Első!


Ezt egy 1 éves gyerek is értékelné?

2012. febr. 20. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

elso vagyok: nalunk a szinesviz kb.. varj, szamolok.. masfel eves kora ota van.. azelott eszembe se jutott, nem probaltam (igazabol a nagykadba szoktatas alatt probaltam ki, a szines tusfurdo az feleves "jutalom" (vagy ez, vagy kap egy jegkockat amivel jatszhat) (egyeduli furdes/fogmosasra szoktatasra motivalaskent jelent meg)

ugyhogy nem tudom :( hu, koszonom, hogy visszakerdeztel, azt hittem sose fogom elfelejteni mik tortentek a gyerekemmel, es most foszlanyaim vannak, hogy milyen volt egy evesen, es kavarok, csak par "biztos pont" van. remelem ez csak azert van, mert mára vagyok kiirva szulni :(

de ha szereti nezni a vizet, akkor biztos izgalmas lesz neki a szines viz, szerintem egy próbát meger, ha mas nem, elteszitek kesobbre


esetleg probalhatsz olyat, hogy egy duplo figura (vagy mas vizallo jatek) elkiseri furdeni, leellenorzi jo e a viz, meg igazabol o megy furdeni (a jatek), es amikor furdik meghivja a fiad..

2012. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!