Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes anyukák, akik a...

Anyatejes anyukák, akik a hozzátáplálást szoptatás után adjátok babátoknak, mikor kezdtétek a második szilárd étkezést bevezetni?

Figyelt kérdés
6 hósan kezdtük a kóstolgatást, most 8 hós, de még nem mondhatom, hogy rendszeresen jól eszik. Néha 10 dekát is, másnap egy falatot se. Nálatok hogy alakult az elválasztódás?
2009. jún. 5. 14:41
 1/2 anonim válasza:
hajnalban szopizik,reggel8orakkor gyumolcs babapiskotaval,10-11orakkor szopi,de nem mindig,13orakkor ebed 15orakkor szopi,este kasa es meg ha akar akkor szopi de inkabb tea
2009. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6,5 hósan kezdtem a hozzátáplálást, a déli stoptatás után adtam neki a gyümölcsöt, főzeléket. 8 hónapos kora után fordítottam meg, először szilárd kaja, utána anyatej, addig ugyanis hiszti volt, ha próbálkoztam a cserével:) A mai napig kéri a tejet evés után, hála Istennek tudom is adni. A második szilárd kaját szintén 8 hónaposan kezdtem el adni neki, egy kis gyümölcs formájában, általában banánt kap valamivel keverve. ),5 hónaposan kezdtem neki vacsira is főzeléket adni a védőnő tanácsára, mondván, hogy talán elmarad az éjszakai ébredés. Hát most ott tartunk, hogy 3-4X is ébredünk... De azért vacsira is bevágja a 200g-ot:) Nálunk nincs gond a mennyiséggel.

Szóval igazán elválasztódásról nem beszélhetek, lassan a déli szoptatást szeretném kiváltani, talán sikerülni fog...

Remélem, tudtam segíteni, ha nem írj nyugodtan privire!

2009. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!